• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Altany i domki ogrodowe

tradycyjny wygląd i azyl wewnątrz Twojego ogrodu. Najlepszy sposób, żeby odseparować się od świata nie odcinając od niego zmysłów. Będziesz mógł patrzeć, słuchać i wąchać z poczuciem całkowitego spokoju i rozluźnienia.

Przestawiamy Ci altankę ogrodową Marja z huśtawką. W pełni wyekwipowaną dla osób szukających kojącego odcięcia. Najpierw kolor. Spójrz jak współgra z otoczeniem, jak nie wnosi niepotrzebnej agresji i niepokoju. Stonowany, tradycyjny - brązowy.

Zbliż się i zobacz jaką nasza altana ma dużą przestrzeń we wnętrzu. Możesz w dowolnej pozycji siedzieć, lub leżeć; siedzisko jest rozkładane i można je przekształcić w leżankę. Niech triumfuje twoja potrzeba harmonii i spokoju. Nic tak nie koi nerwów jak cudowny odpoczynek na łonie natury.

A kiedy nieprzyjemne bzyczenie owadów, zwłaszcza komarów zakłóca ten czas, czasem czujemy się bezradni. Pomyśleliśmy o tym, dzięki przypasowanym zasłonom z zapięciami na rzep możesz łatwo osłonić cztery boki, tworząc zamkniętą przestrzeń. Już nic nie jest ci w stanie przeszkodzić, zanurz się w łagodnej regeneracji swego ciała i ducha. Siatka doskonale zabezpieczy przed owadami i zapewni Ci spokój. To najkorzystniejszy wybór jeśli szukasz ochrony i pewności swego azylu bezpieczeństwa. Poczuj letni nastrój w pełni.

Dla Twojego komfortu i wygody do zestawu dołączyliśmy dwie poliestrowe, poduszki, a także dwa wałki.

Możecie również sprawić wzajemną przyjemność relaksu w sielskiej atmosferze. Huśtawka pod altaną jest świetnym wyborem dla dwóch osób, też w opcji rozkładanej.

Jak miły może być szum wiatru i zapach skoszonej trawy dla fanów wypoczywania na świeżym powietrzu. znaczny baldachim będzie Was bronił przed słońcem, a dzięki dopasowanym zasłonom z zapięciami na rzep z łatwością osłonisz cztery boki, stwarzając jeszcze spokojniejsze schronienie.

Nie zapomnieliśmy w dodatku, o tym, że altanka Marja ma Cię cieszyć i dawać schronienie poprzez długie lata - jej trwała, wodoodporna, stalowa rama została pokryta proszkowo, metodą elektrostatyczną, Jest oporna na zarysowania i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i na korozję.

Altana jest tworzona z najwyższej jakości wodoodpornego, łatwego w czyszczeniu poliestru. A poduszki mają zdejmowane pokrowce - w każdej chwili mozna je zdj

Podobne produkty w kategorii Altany i domki ogrodowe