Blumfeldt aristo leżak bujany leżak ogrodowy huśtawka poduszki

chwilowy brak towaru

  • Producent: Blumfeldt
  • Kategoria: Huśtawki ogrodowe

Bujane szczęście! Leżak bujany Aristo marki Blumfeldt zaprasza do relaksu i beztroskiego kołysania w obłokach. I to w pełnym komforcie. Uczyń z ogrodu, balkonu albo tarasu oazę korzystnego samopoczucia i odprężenia.

Na funkcjonalnie ukształtowanym leżaku można spędzić przyjemne chwile wieczorem, w weekend albo na urlopie: specjalny, łukowaty kształt odpręża ciało i umysł oraz pomaga w relaksacji i zebraniu nowych sił.

Boczne mocowanie może służyć jako miejsce na napoje, przekąski i niewiele znaczące akcesoria - wspaniałe w trakcie dłuższych kąpieli słonecznych, relaksującej drzemki albo czytania ciekawej książki. Obszerna powierzchnia do leżenia proponuje wystarczającą liczba miejsca dla dwóch osób i namawia do odpoczynku.

Materiał ubraniowy przepuszczający powietrze gwarantuje błogi chłód nawet w wysokich temperaturach. Obszerny, odporny na warunki atmosferyczne dach broni przed działaniem promieni słonecznych, dzięki temu na leżaku można radować się życiem w upalne, letnie dni.

Dzięki potężnej konstrukcji możesz przenieść się do krainy relaksu, łagodnie się przy tym kołysząc. Stylowa lekkość. Stabilną ramę wyprodukowano z rur stalowych i pomalowano proszkowo, dzięki czemu wygodna leżanka nie rdzewieje i pasuje także do stosowania na zewnątrz.

Powierzchnia do leżenia pokryta jest oporną na warunki pogodowe i łatwą w konserwacji tkaniną poliestrową PCV. Jest ona przychylna dla skóry, oporna na promieniowanie UV i przystępna w pielęgnacji: zabrudzenia likwiduje się po prostu wilgotną ściereczką.

Maksymalna obciążalność huśtawki Hollywood Aristo firmy Blumfeldt wynosi 200 kg. Gwarantuje to radość używania i spędzenia wielu błogich chwil w osobistej oazie relaksu. Proszę zwrócić uwagę, iż artykuł dostarczany jest jako zestaw montażowy.

Podobne produkty w kategorii Huśtawki ogrodowe