• Producent: Blumfeldt
  • Kategoria: Huśtawki ogrodowe

Romantyczne chwile w ogrodzie. Luksusowa huśtawka Blumfeldt Eremitage Blumfeldt zezwala na przyjemny relaks w ogrodzie i strzeże przed wścibskim wzrokiem. Potężna, a zarazem urokliwa. Zrównoważona budowa z litej, powlekanej proszkowo stali buduje korpus imponująco obfitej huśtawki typu Hollywood.

Rama otoczona jest nieprzemakalną i odporną na czynniki atmosferyczne dzianiną, która dodaje ławeczce bujanej Blumfeldt uroku, gwarantując równocześnie ochronę. Dzisiaj możesz oddać się drzemce w trakcie łagodnego bujania na miękkiej, tapicerowanej poduszce o grubości 5 cm.

Za sprawą daszka nie musisz obawiać się, że twój sen zakłócą figlarne promienie słoneczne, chłodny, wieczorny wiatr lub lekki, letni deszcz. Dodatkowy komfort i przytulność zapewniają podłokietniki i oparcia z technorattanu oraz trzy wielkie, miękkie poduchy.

Bujana leżanka Blumfeldt na pewno przyciągnie wzrok swoim unikatowym wyglądem, lecz zasłonki z przodu i z tyłu zapewnią prywatność i miłą atmosferę broniąc dostępu niechcianym spojrzeniom. Refugium w plenerze - huśtawka Eremitage.

To, co kiedyś było zarezerwowane dla wyższych sfer, jest dzisiaj przystępne między pnącą różą i liśćmi. Przytulna, ekskluzywna huśtawka Hollywood marki Blumfeldt przeniesie cię łagodnym kołysaniem w krainę marzeń.

przystępne barwy: ciemnoszary / czarny, biały / taupe (Nr art.: 10031411)

Podobne produkty w kategorii Huśtawki ogrodowe