Blumfeldt high society ogrodowa huśtawka typu hollywood 220 cm kolor brązowy (4260457488837)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Blumfeldt
  • Kategoria: Huśtawki ogrodowe

Odprężające towarzystwo! Na huśtawce ogrodowej High Society typu Hollywood producenta Blumfeldt spotykamy się w ogrodzie albo na tarasie, aby zrelaksować się wspólnie w trakcie bujania. Łagodne huśtanie na przytulnie miękkiej poduszce: tak stylowo można teraz pobujać w obłokach.

„szczególnie dużo miejsca do siedzenia albo leżenia" Huśtawka ogrodowa High Society rodzaju Hollywood marki Blumfeldt pozwoli w nietrudny sposób zapomnieć wspólnie o codzienności. Dzięki wyjątkowo szerokiej powierzchni do siedzenia z poduszką o grubości 8 cm może się bujać nawet do 4 osób jednocześnie - tak dzisiaj wspólnie spędza się czas!

A kiedy nie ma się już ochoty na siedzenie, rozkłada się oparcie: nadzwyczajne rozwiązanie na południową drzemkę na świeżym powietrzu albo na poprzytulanie się z partnerem. Adekwatne zacienienie gwarantuje dach przeciwsłoneczny, który daje kojący cień.

Dwa boczne uchwyty na napoje to miejsce na zimne drinki i smaczne przekąski. Także odnośnie stabilności nie można mieć nic do zarzucenia. Masywna, pokryta powłoką proszkową rura stalowa, nierdzewne zawieszenia sprężynowe ze stali szlachetnej i całkowicie ocynkowane śruby zapewniają dużą stabilność konstrukcji.

„Ta huśtawka wprowadzi czar letniego nastroju do każdego kącika wypoczynkowego". Wypoczynek przez wielkie „W": Huśtawka ogrodowa High Society rodzaju Hollywood marki Blumfeldt będzie stanowić centralny punkt ogrodu i tarasu do towarzyskiego spędzania czasu w sezonie letnim i drzemki na świeżym powietrzu.

przystępne wersje: brązowy, ciemnoniebieski (nr katalogowy 10030611)

Podobne produkty w kategorii Huśtawki ogrodowe