• Producent: Blumfeldt
  • Kategoria: Huśtawki ogrodowe

Chcesz wreszcie odetchnąć i pobujac w obłokach? nieprzeciętny relaks w postaci delikatnego kołysania na miękkich poduszkach proponuje huśtawka ogrodowa Hollywood Blumfeldt Maui. "Huśtawka na czas relaksu w ogrodzie i na tarasie" Huśtawka ogrodowa Blumfeldt Maui pozwala z łatwością zapomnieć o dniu codziennym.

Na łagodnie wyprofilowanym, tapicerowanym siedzisku o szer. 110 cm i grubości 4 cm można bujac się komfortowo jak na leżaku, samemu albo we dwoje. Przymocowany na stałe daszek przeciwsłoneczny zagwarantuje przy tym dodatkow poczucie bezpieczeństwa i przyjemny cień - bez względu na to, gdzie znajduje się huśtawka.

dodatkowo stabilność huśtawki pozostaje bez zarzutu. Masywne drewniane belki, łańcuchy nierdzewne i w pełni ocynkowane śruby tworzą szczególnie jednostajną konstrukcję, która jest w stanie znieść obciążenie do 250 kg.

Zielony daszek i pokryte pokostem drewno modrzewiowe niewątpliwie pozwolą wyczarować letni nastrój w każdym zakątku. "Stylowy komfort i wysoka obciążalność - tapicerowane siedzisko o szer. 110 cm i grubości 4 cm grubości, a także daszek przeciwłoneczny.

Maksymalne obciążenie 250 kg dzięki belkom modrzewiowym i łańcuchom ze stali nierdzewnej." Rozkołysane chwile wytchnienia: dzięki huśtawce ogrodowej Hollywood Blumfeldt Maui ogród i taras zamienią się w letnią oazę spokoju.

przystępne typy: huśtawka ogrodowa Hollywood z daszkiem przeciwsłonecznym, huśtawka ogrodowa z żaglem przeciwłonecznym/zaciemniaczem (pozycja 10029199). Należy pamiętać, że prawdziwe drewno pracuje i zmienia się pod wpływem działania warunków atmosferycznych.

Pęknięcia lub przebarwienia drewna są normalne i podkreślają unikatowy charakter artykułu. Nie zagrażaja one bezpieczeństwu użytkowania huśtawki.adekwatnie chronić elementy drewniane, zaleca się, pokrywanie ich powłoką ochronną co ok.

1- 2 lat.

Podobne produkty w kategorii Huśtawki ogrodowe