• Producent: Blumfeldt
  • Kategoria: Huśtawki ogrodowe

Wyłącz się w takt kołysania: Na huśtawce ogrodowej Concordia rodzaju Hollywood marki Blumfeldt będziesz kołysać się w ogrodzie albo na tarasie ku pełnemu odprężeniu. Łagodne huśtanie na przytulnie miękkiej poduszce: tak stylowo można teraz pobujać w obłokach.

„Dwa siedziska: oddzielnie, a jednak wspólnie" Huśtawka ogrodowa Concordia typu Hollywood producenta Blumfeldt pozwoli w nieskomplikowany sposób zapomnieć wspólnie o codzienności. Dzięki odrębnie zawieszonym siedziskom z polirattanu z poduszką o grubości 6 cm można kołysać się komfortowo samemu lub we dwoje jak na leżaku.

Oparcia obydwu siedzisk można indywidualnie regulować według upodobania: można leżeć lub siedzieć, kołysać się albo pozostać w bezruchu! Zamontowany na stałe, przechylny dach przeciwsłoneczny daje dodatkową osłonę, gwarantując dobroczynny cień.

Także odnośnie stabilności nie można mieć nic do zarzucenia. Masywna, pokryta powłoką proszkową rura stalowa, nierdzewne łańcuchy ze stali szlachetnej i kompletnie ocynkowane śruby zapewniają dużą stabilność konstrukcji i obciążalność do 250 kg.

„Ta huśtawka wprowadzi czar letniego nastroju do każdego kącika wypoczynkowego". Zamaszysty odpoczynek – samemu albo we dwoje: Dzięki huśtawce ogrodowej Concordia producenta Blumfeldt ogród i taras staną się oazą wakacyjnego wypoczynku.

Podobne produkty w kategorii Huśtawki ogrodowe