Paulmann Klosz kulka minihalogen opal (4000870875742)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Paulmann
  • Kategoria: Klosze

E14 szklany klosz Kropla do zestawu Basic halogen 230V - trzonek - biały mleczny Ten ozdobny klosz to szklany klosz w kształcie żarówki-kropli. Ten biały mleczny zarys emituje wokół nierażące, ciepłe światło, dzięki temu ten dekoratywny klosz niezwykle nadaje się do lamp wiszących i innych lamp sufitowych.

Ten dekoracyjny klosz można bratać dostępnym zestawem Basic z trzonkiem E14. Ten potrzebny w dodatku zestaw Basic z trzonkiem nie należy do zestawu tego ozdobnego klosza i dlatego musi zostać oddzielnie wybrany i zamówiony w punkcie Proszę wybrać żarówkę".

Ta nowa, innowacyjna linia żarówek "Dekorowane żarówki halogenowe" składa się każdorazowo z z trzonka Basic (oprawka E14 z wkładką G9 do trzonka sztyftowego Halo+) oraz oddzielnie dostępnego do niego, pasującego klosza dekoracyjnego o różnorodnych powierzchniach i kształtach.

Dzięki rozmaitym możliwościom połączeń można kreować wszystkie powszechnie używane kształty od klasycznej żarówki, poprzez Globe, świecę, kroplę i choćby płomyk świecy zarówno krystaliczne jak i mleczne i z innymi szczególnymi zdobieniami.

"

Podobne produkty w kategorii Klosze