• Producent: Halmar
  • Kategoria: Krzesła
  • Kolor: czarny, biały

Krzesło K210 – progresywne połączenie wygody i funkcjonalności Wspólne posiłki zacieśniają relacje rodzinne, dlatego warto zadbać o to, żeby przebiegały w komfortowych warunkach. Nie musisz zapalać świec ani prasować najlepszego obrusu – spory stół i komfortowe krzesło K210 wystarczą, by codzienna kolacja nabrała wyjątkowego znaczenia dla każdego domownika.

budowa mebla bazuje na prostym założeniu – podczas posiłku wygoda jest najważniejsza. Pokaźne, płaskie siedzenie krzesła K210 pozwala na przyjęcie swobodnej postawy, zaś pełne oparcie wygięte w dolnej części dba o poprawne ustawienie pleców.

Gładka powierzchnia ekoskóry nie chłonie wilgoci oraz proste mycie tapicerki, zatem podczas posiłku możesz spokojnie skoncentrować się na rodzinie, a nie ewentualnych plamach. Ze względu na chromowane nogi i prosty design możesz wstawić krzesło do jadalni w postępowym stylu albo surowej kuchni.

Mebel jest przystępny w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki temu możesz wybrać wariant najbliższy swoim upodobaniom i kolorystyce dominującej w pomieszczeniu. Tapicerowane krzesło K210 razem ze stolikiem na chromowanej podstawie stworzy spójny zestaw do jadalni albo restauracji.

właściwości szczególne mebla: Krzesło K210 – nowoczesne połączenie wygody i funkcjonalności Wspólne posiłki zacieśniają relacje rodzinne, dlatego warto zadbać o to, by przebiegały w komfortowych warunkach. Nie musisz zapalać świec ani prasować najkorzystniejszego obrusu – pokaźny stół i komfortowe krzesło K210 wystarczą, aby codzienna kolacja nabrała nieszablonowego znaczenia dla każdego domownika.

konstrukcja mebla bazuje na prostym założeniu – podczas posiłku wygoda jest najważniejsza. Duże, płaskie siedzenie krzesła K210 pozwala na przyjęcie swobodnej postawy, zaś pełne oparcie wygięte w dolnej części dba o prawidłowe ustawienie pleców.

Gładka powierzchnia ekoskóry nie chłonie wilgoci oraz proste mycie tapicerki, zatem w trakcie posiłku możesz spokojnie skoncentrować się na rodzinie, a nie ewentualnych plamach. Ze względu na chromowane nogi i prosty design możesz wstawić krzesło do jadalni w progresywnym stylu lub bezkompromisowej kuchni.

Mebel jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki temu możesz wybrać wariant najbliższy swym upodobaniom i kolorystyce dominującej w pomieszczeniu. Tapicerowane krzesło K210 razem ze stolikiem na chromowanej podstawie stworzy spójny zestaw do jadalni lub restauracji.

parametry szczególne mebla: • innowacyjne krzesło tapicerowane. • Podstawa stalowa chromowana. • rodzaj dzianiny na siedzisku i oparciu - ekoskóra. • Boki krzesła doszlifowane dekoracyjną wstawką w kolorze białym.

• stabilna kompozycja zapewniająca komfort użytkowania. • Krzesło do samodzielnego konstrukcji.

Podobne produkty w kategorii Krzesła