• Producent: King Home
  • Kategoria: Krzesła
  • Kolor: czarny

Połączenie konwencjonalnej formy z innowacyjnym designem daje nieszablonowy efekt, który zachwyca entuzjastów atrakcyjnych dekoracji. Potwierdzeniem na to jest krzesło DSR Net, które łączy ze sobą prostotę kształtu z wyrazistą konstrukcją i zdobieniami.

Metalowy stelaż, przeplatane druty tworzące industrialną konstrukcję i dodatek w postaci miękkiego siedziska - poduszki, tworzą połączenie doskonałe do progresywnych, eleganckich wnętrz. Krzesło poprawnie spełni oczekiwania jako dodatek do salonu i jadalni, jednocześnie będąc świetną dekoracją gabinetu. Budowa pokryta jest złotym kolorem, dzięki temu krzesło wygląda bardziej stylowo i nowocześnie. Poduszka pokryta czarną tapicerką zagwarantuje komfort podczas odpoczynku.

Możliwość odpięcia siedziska powoduje, że utrzymanie mebla w optymalnej czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Jeśli szukasz stylowego mebla, który zachwyca elegancją zamkniętą w prostocie, krzesło DSr Net spełni wszystkie Twoje kryteria, nadając wnętrzu wyjątkowości, a Tobie zapewniając maksimum wygody w trakcie relaksu.Waga netto 1 szt.: 5,2 kg.
Waga opakowania: 7,2 kg
wymiary opakowania: 50 cm x 50 cm x 54 cm.
Maksymalna liczba szt: w opakowaniu: 2
Sposób wysyłki: Paczka
produkt do samodzielnego montażu: Tak

EAN: 5900168816480
Głębokość: 52
Szerokość: 60
Wysokość całkowita: 80

Podobne produkty w kategorii Krzesła