• Producent: King Home
  • Kategoria: Krzesła
  • Kolor: biały
prezentujemy interesującą designerską perełkę - krzesło Him - Casamania. Krzesło Hom jest kierowane do miłośników odważnych i szokujących nowoczesnych dodatków do domu. Progresywna forma stanowić będzie wyraźny akcent wnętrza. Model zaprojektował Fabio Novembre na bazie pomysłu Vernera Pantona. Siedzisko zostało skonstruowane tak by przypominało ludzkie kształty. Krzesło pozostało stworzone z włókna szklanego.
King Home to ciągle świeże rozwiązania dla Twojego mieszkania. Demonstrujemy tu zbiór innowacyjnych pomysłów na urządzenie każdego wnętrza. W kolekcji King Home znajdują się pomiędzy innymi modernistyczne lampy o niebanalnych formach i kształtach. Meble designerskie, fotele, hokery, sofy i krzesła barowe które upiększą i nadadzą atrakcyjnej formy wszystkim designersko urządzanym wnętrzom.
King Home - to podróż po świecie nowoczesnego designu, magicznych form oświetleniowych i efektownych mebli designerskich dla domu, mieszkania i biura. Perfekcyjne projekty oświetleniowe inspirowane najnowszymi trendami. Wśród lamp King Home znajdziesz postępowe lampy szklane, kryształowe, a także metalowe. W ofercie znajdują się modernistyczne lampy nowoczesne oraz bezkompromisowe lampy w stylu loft industrial.

Podobne produkty w kategorii Krzesła