Krzesło Klematisar

chwilowy brak towaru

  • Producent: Scandicsofa
  • Kategoria: Krzesła
Opis
minimalistyczny design, oszczędne wzornictwo, stylowe połączenie kolorów. Trzy parametry, które wyróżniają fotel utrzymany w stylistyce mebli skandynawskich paradoksalnie tworzą niezwykle ładny mebel, który nieprzeciętnie uzupełni każde wnętrze. Fotel Klematisar wspaniale podkreśli pomieszczenia urządzone klasycznie, ascetycznie, loftowo czy awangardowo. Znakomicie wzbogaci także powierzchnie biurowe, w których będzie generujeł przyjazną atmosferę pracy.Warto zwrócić uwagę na to, że meble skandynawskie nie tylko prezentują wysoką klasę wzornictwa, ale są także wygodne i nad wyraz użyteczne. Na najwyższej jakości ręcznie produkowany fotel skandynawski Klematisar składają się wygodne siedzisko z wysokim komfortowym oparciem, stylowo wykończonym pikowaniem, a także podstawa, która dodaje całości stylu. Znajdujące się pod siedziskiem ładny cokolik i finezyjne i nad wyraz stabilne nogi tworzone są z wykwintnego drewna bukowego. Solidność mebla jeszcze pokazuje wysoką klasę. Bukowe drewno, a także tkaniny, które posłużyły do produkcji fotela w stylu skandynawskim będą służyły poprzez mnóstwo lat.
krótki termin realizacji
niedługi termin realizacji możliwy jest dzięki temu, że nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały konieczne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy momentalnie przystąpić do jego realizacji.
darmowa przesyłka
Meble dostarczane są pod wyodrębniony poprzez Klienta adres za pośrednictwem producenta transportowej. Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra zamówiony towar zostanie wniesiony z należyta trosceą. Pracownicy producenta transportowej rozpakują zakupiony mebel i ustawią we wyodrębnionym przez Klienta miejscu niezależnie od gabarytu.
dzianiny łatwoczyszczące
Współpracujemy tylko z szanowanymi producentami tkanin.
Drewno bukowe
budowa mebli wytwarzana jest z najwyższej klasy drewna bukowego.
Ręczna produkcja
Ręce zdolnego rzemieślnika to najmocniej staranna linia produkcyjna. Dlatego właśnie zatrudniamy tylko najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze szczegóły. To praca człowieka i poszanowanie najlepszych tradycji rzemiosła daje ostateczny, oryginalny i wysokiej jakości efekt w postaci pięknych, wygodnych i trwałych mebli.
informacje techniczne
wymiary

Podobne produkty w kategorii Krzesła