• Producent: KING HOME
  • Kategoria: Krzesła
Krzesło Koral całkowicie zostało stworzone z transparentnego poliwęglanu. Typowe ażurowe wzory, dodają elegancji i czynią krzesło interesującym dodatkiem każdego wnętrza. Krzesło spełni oczekiwania jednocześnie w nowoczesnym salonie, na tarasie lub balkonie. Krzesła Koral można sztaplować.
King Home to ciągle świeże rozwiązania dla Twojego mieszkania. Prezentujemy tu zbiór progresywnych pomysłów na urządzenie każdego wnętrza. W kolekcji King Home znajdują się między innymi modernistyczne lampy o interesujących formach i kształtach. Meble designerskie, fotele, hokery, sofy i krzesła barowe które upiększą i nadadzą niebanalnej formy wszystkim designersko urządzanym wnętrzom.
King Home - to podróż po świecie postępowego designu, magicznych form oświetleniowych i atrakcyjnych mebli designerskich dla domu, mieszkania i biura. Genialne projekty oświetleniowe inspirowane najnowszymi trendami. Wśród lamp King Home znajdziesz innowacyjne lampy szklane, kryształowe, a także metalowe. W ofercie znajdują się modernistyczne lampy nowoczesne i minimalistyczne lampy w stylu loft industrial.

Podobne produkty w kategorii Krzesła