Krzesło plastikowe z poduszką TULIP białe z czerwoną poduszką - ABS, podstawa metalowa, PC-08 BIALE.CZERWONA (7812172)

chwilowy brak towaru

  • Producent: KING HOME
  • Kategoria: Krzesła
  • Materiał: ABS
  • Kolor: biały, czerwony
Krzesło obrotowe TULIP. Korpus wyprodukowany jest z tworzywa ABS w odcieniu białym błyszczącym. Poduszka w kolorze czarnym z suwakiem upraszczającym czyszczenie. Podstawa wytworzona z metalu w kolorze białym lśniącym.
King Home to ciągle nowe rozwiązania dla Twojego mieszkania. Przedstawiamy tu zbiór innowacyjnych pomysłów na urządzenie każdego wnętrza. W serii King Home znajdują się pomiędzy innymi modernistyczne lampy o interesujących formach i kształtach. Meble designerskie, fotele, hokery, sofy i krzesła barowe które upiększą i nadadzą interesującej formy wszystkim designersko urządzanym wnętrzom.
King Home - to podróż po świecie innowacyjnego designu, magicznych form oświetleniowych oraz pięknych mebli designerskich dla domu, mieszkania i biura. Nieprzeciętne projekty oświetleniowe inspirowane najnowszymi trendami. Wśród lamp King Home odnajdziesz postępowe lampy szklane, kryształowe i metalowe. W ofercie znajdują się modernistyczne lampy nowoczesne, a także surowe lampy w stylu loft industrial.

Podobne produkty w kategorii Krzesła