• Producent: Modesto Design
  • Kategoria: Krzesła
  • Materiał: PP
  • Kolor: biały
Krzesło Koral firmy MODESTO DESIGN. Całość wytworzona z polipropylenu w kolorze białym matowym. Krzesło sprawdzi się jednocześnie w innowacyjnym salonie, na tarasie albo balkonie. Krzesła Koral można sztaplować.
King Home to ciągle świeże rozwiązania dla Twojego mieszkania. Prezentujemy tu zbiór nowoczesnych pomysłów na urządzenie każdego wnętrza. W linii King Home znajdują się pomiędzy innymi modernistyczne lampy o niebanalnych formach i kształtach. Meble designerskie, fotele, hokery, sofy i krzesła barowe które upiększą i nadadzą niebanalnej formy wszystkim designersko urządzanym wnętrzom.
King Home - to podróż po świecie progresywnego designu, magicznych form oświetleniowych oraz spektakularnych mebli designerskich dla domu, mieszkania i biura. Nieprzeciętne projekty oświetleniowe inspirowane najnowszymi trendami. Wśród lamp King Home znajdziesz innowacyjne lampy szklane, kryształowe oraz metalowe. W ofercie znajdują się modernistyczne lampy nowoczesne, a także bezkompromisowe lampy w stylu loft industrial.

Podobne produkty w kategorii Krzesła