• Producent: Modesto Design
  • Kategoria: Krzesła
  • Materiał: PP
  • Kolor: czarny
Krzesło Koral producenta MODESTO DESIGN.Całość stworzona z polipropylenu w kolorze czarnym matowym.Krzesło stanie na wysokości zadania jednocześnie w progresywnym salonie, na tarasie albo balkonie.Krzesła Koral można sztaplować.
King Home to ciągle świeże rozwiązania dla Twojego mieszkania. Pokazujemy tu zbiór postępowych pomysłów na urządzenie każdego wnętrza. W serii King Home znajdują się pomiędzy innymi modernistyczne lampy o interesujących formach i kształtach. Meble designerskie, fotele, hokery, sofy i krzesła barowe które upiększą i nadadzą interesującej formy wszystkim designersko urządzanym wnętrzom.
King Home - to podróż po świecie progresywnego designu, magicznych form oświetleniowych, a także przepięknych mebli designerskich dla domu, mieszkania i biura. Rewelacyjne projekty oświetleniowe inspirowane najnowszymi trendami. Wśród lamp King Home znajdziesz innowacyjne lampy szklane, kryształowe, a także metalowe. W ofercie znajdują się modernistyczne lampy progresywne i bezkompromisowe lampy w stylu loft industrial.

Podobne produkty w kategorii Krzesła