• Producent: Malow
  • Kategoria: Pozostałe do warsztatu i garażu

Nadstawka do wózka warsztatowego WWT firmy Malow to nieprzeciętne wyposażanie każdego warsztatu, garażu, czy pracowni każdego majsterkowicza lub profesjonalisty. Stanowi ona podwyższenie wózka, dzięki czemu zyskuje na funkcjonalności. Nadstawka ta pozwoli na rozszerzenie powierzchni użytkowej i pomoże w zachowaniu porządku w narzędziach i przyborach warsztatowych. W linii mebli warsztatowych firmy Malow wynajdziemy także regały, stoły, a także szafy. Możemy zatem stworzyć kompletną i praktyczną aranżację wnętrza. Meble te są niezwykle jednostajne, wytrzymałe oraz wytrzymałe na zróżnicowanego rodzaju wstrząsy i uderzenia.

Nadstawka do wózka warsztatowego WWT produkowany pozostał całkowicie z blachy stalowej o grubości 1,0 mm. Wyekwipowany jest w cztery szuflady wysokości 100 mm. Rozmiary wewnętrzne szuflad wynoszą 600 mm x 400 mm [szer. X gł.], a ich maksymalna nośność to 40 kg. Pozostały one poprowadzone na prowadnicach kulkowych o 100% wysuwie. Dzięki mechanizmowi otwarcia tylko jednej szuflady na raz, szafka zabezpieczona jest przed przeważeniem.

Blat oraz krawędzie boczne nadstawki WWT pokryte pozostały mikrogumą, która zabezpiecza narzędzia poprzez spadaniem. Ma on perforowane ściany boczne i tylne. Daje to możliwość obustronnego montażu uchwytu bocznego. Dodatkowo na życzenie klienta istnieje możliwość zawieszenia dodatkowych składników takich jak haki, uchwyty, pojemniki czy przegrody do szuflad.

Akcesoria do wózków WWT są dostępne oddzielnie.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru i jego koloru.

Produkty z reguły dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe do warsztatu i garażu