• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Regały

wyjątkowa kompozycja innowacyjnego, ascetycznego designu i wysokiego komfortu stosowania! Z przyjemnością przedstawiamy Ci najnowsze przedsięwzięcie młodych europejskich projektantów producenta Elior - regał z organizerami Ifiks - i nakłaniamy do poznania się z opisem tego niezwykłego mebla!

Regał drewniany Ifiks to mebel cechujący się surowym designem i solidną i jednostajną konstrukcją. Szafka wytworzona została z naturalnego drewna wolnego od alergenów, a następnie zabezpieczonego hipoalergiczną emulsją wodną. Lite drewno eksponuje się niezwykłą wytrzymałością i opornością na uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia Ci długie i komfortowe wykorzystywanie. Cztery użyteczne materiałowe pojemniki, a także dodatkowa górna półka wspaniale nadają się do ułożenia książek, zabawek czy dokumentów. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, iż regał Ifiks nadzwyczajnie nadaje się do wnętrz mieszkalnych albo komercyjnych urządzonych w stylu skandynawskim, jaksurowym czy innowacyjnym. Genialnie pasuje także do pokoi dziecięcych czy młodzieżowych. Stwórz w swoim domu specyficzny i ciepły klimat z regałem producenta Elior!

Mebel perfekcyjnie pasuje do wielu najróżniejszych wnętrz:
- Salon: szafka na książki, płyty, artykuły dekoratywne;
- Pracownia, biuro: regał na segregatory, teczki, dokumenty, książki;
- pokój dziecięcy i młodzieżowy: szafka na zabawki, książki, akcesoria;
- Garderoba: szafka na złożone ubrania, pościel, ręczniki.

Najważniejsze informacje:

- wymiary: szerokość: 28 cm, głębokość: 26 cm, wysokość pełna: 83 cm.
- Gwarancja: 10 lat (inni producenci proponują maksymalnie 24 miesiące gwarancji. Jedynie u nas uzyskujesz pełną jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją).
- Materiał: Wysokiej jakości dzianina Alcantar Pro producenta Elior (oporna na zaplamienia i wilgoć), a także wolne od alergenów naturalne drewno zabezpieczone hipoalergiczną emulsją wodną.
- Kolor: Regał w kolorze naturalnego drewna, pojemniki popielate. Kliknij w link i przejrzyj także inne regały na książki w sklepie Edinos.pl. Stwórz swój poręczny pakiet mebli.

Podobne produkty w kategorii Regały