• Producent: Elior.pl
  • Kategoria: Regały

Cenisz sobie zastosowaneczność i atrakcyjny fason mebli, które dodają Twemu wnętrzu prawdziwego uroku? przejrzyj ofertę firmy Elior i zobacz pokaz najnowszej szafy na ubrania Pixelo 4R. Poznaj jedyną w Europie serię mebli z aż 10-letnią gwarancją. Wyobraź sobie już dziś jak spektakularnie eksponowałaby się w Twoim wnętrzu...

prezentujemy Ci jakże atrakcyjną wzrokowo i niezwykle praktyczną w stosowaniu szafę na ubrania Pixelo 4R producenta Elior. Na połowie długości mebla, zamontowany jest drążek na wieszaki. Nad nim znajduje się także półka, przydatna na złożone ubrania. modny, minimalistyczny , a także ciekawy design bez zbędnego przerostu formy nad treścią rozpali w Tobie nowe pokłady inspiracji, a Twoje wnętrze nabierze nowego, naturalnego designu.

Elegancja, wdzięk i jakże lubiany ostatnio minimalizm to cechy najnowszej szafy Pixelo 4R i pokusa nie tylko dla Twojego oka. Mebel akcentuje się nie tylko swoją niepowtarzalną formą, ale także zastosowaniem materiałów najkorzystniejszej jakości. To dlatego raduje się on powodzeniem wśród osób ceniących interesujące rozwiązania. zastosowana do produkcji szafki płyta meblowa została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych.

Na powyższym zdjęciu pokazujemy szafę Pixelo 4R w kolorach dąb sonoma, a także wenge.

W ofercie posiadamy także szafę Pixelo 4R w kolorach śliwka, dąb sonoma, biały + dąb sonoma, biało-czarnym oraz wenge. Jeżeli jesteś zainteresowany innym kolorem, zapraszamy tutaj.

użyteczne wieszaki do szafy Pixelo przystępne są tutaj. Zamawiając je razem, oszczędzasz na wspólnej wysyłce.

Podobne produkty w kategorii Regały