Bari

chwilowy brak towaru

  • Producent: Black Red White
  • Kategoria: Stoliki RTV

Szafka RTV Bari- sposób na multimedia Marzysz o progresywnej, a jednocześnie ergonomicznej aranżacji salonu? Wykorzystaj szafkę RTV Bari. - dopracowane na wysoki lśnienie powierzchnie frontów nakreślają innowacyjny charakter konstrukcji.

dzięki czemu,połyskująca tafla idealnie odbija światło, wnętrze optycznie się zwiększa i nabiera głębi. - mocny blat i nogi szafki produkowane zostały z drewna dębowego. Jego naturalne piękno wydobywają lakierowane powierzchnie, które akcentują niezwykłą urodę wyrazistych słojów i faktury naturalnego materiału.

- Wnętrze mebla będzie służyć, jako funkcjonalny schowek na domowe bibeloty i elementy elektroniki. Do swojej dyspozycji masz 2 podręczne szuflady oraz otwarte półki. - wygodne otwieranie szuflad to zasługa markowych prowadnic z systemem cichego domykania.

Prowadnice posiadają specjalne hamulce, dzięki którym fronty mebli zwalniają w końcowej fazie domykania i prawie bezszelestnie łączą się z korpusem. - Dwa otwory wentylacyjne w tylnej ścianie szafki zezwalają na wypuszczenie sznurów splątanych kabli i zezwalają na swobodny przepływ powietrza wokół elektroniki.

- progresywny system Bari zwolenników najwyższej jakości rozwiązań. Meble z elementami naturalnego drewna i połyskującymi frontami idealnie łączą tradycyjne materiały z progresywnym designem. Seria doskonała do aranżacji salonu, jadalni i przytulnej sypialni dla dwojga.

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV