• Producent: Black Red White
  • Kategoria: Stoliki RTV

Szafka RTV – pod każdy telewizor - innowacyjna szafka RTV z linii Elpasso to mebel, który odpowiada na wszystkie zapotrzebowania związane z urządzaniem telewizyjnego kącika. - kolekcja Elpasso składa się ze różnorodnych komponentów, które możesz luźno ze sobą zestawiać, dopasowując ustawienie mebli do potrzeb, funkcji, a także charakteru wnętrza.

- Na blacie szafki komfortowo ustawisz sprzęt RTV. Możesz również powiesić telewizor na ścianie – zyskasz wtedy więcej przestrzeni na dekorację wnętrza. - Do swojej dyspozycji masz dwie poręczne szuflady, które wyraźnie zwiększą przestrzeń przechowywania i pozwolą utrzymać obszerniejszy porządek.

Osadzone na prowadnicach z blokadami otwierają się komfortowo i bezpiecznie, co bez wątpienia docenisz w trakcie codziennego stosowania. - Oryginalny wygląd komody jest zasługą dekoratywnej listwy w kontrastującym kolorze „dąb wenge brąz".

- Prosty montaż. Do zakupionego mebla uzyskujesz szczegółową instrukcję, która poprowadzi Cię poprzez wszystkie etapy montażu.

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV