• Producent: Black Red White
  • Kategoria: Stoliki RTV

Szafka RTV Gent - gdy telewizor to tylko dodatek seria Gent rozkocha w sobie fanów stylowych i modnych wnętrz. - nieduża szafka RTV Gent to kompaktowe miejsce, na którym ustawisz sprzęt elektroniczny i przechowasz serię DVD.

Pomogą Ci w tym 2 lekko wysuwane szuflady, a także otwarte półki. - zrównoważony blat mebla możesz dowolnie wykorzystać, a dzięki wykorzystaniu laminatu ma powiększoną odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego używania.

- 2 otwory wentylacyjne umieszczone w plecach mebla, na wysokości otwartych półek, pozwalają w przystępny sposób ukryć sznury splątanych kabli. - Szafka przystępna w sprzedaży w ciepłym kolorze dąb stirlingoraz dąb piana z widocznym rysunkiem słojów i wyczuwalną fakturą prawdziwego drewna.

- innowacyjną stylistykę mebla podkreśla energooszczędne oświetlenie LED zamontowane w otwartych półkach. - pionierska kompozycja nabiera wyrazu, dzięki uchwytom w kolorze stali i szerokim listwom, które w szykowny sposób okalają korpus mebla.

- Najwyższy komfort użytkowania szafki jest zasługą markowych prowadnic wyekwipowanych w system cichego domykania. - Wśród komponentów linii Gent znajduje się niemało, najróżniejszych brył, które możesz swobodnie ze sobą zestawiać i wytwarzać unikatowe aranżacje swojego domu lub mieszkania.

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV