• Producent: Black Red White
  • Kategoria: Stoliki RTV

Szafka RTV Natalia System modułowy Natalia to seria zaprojektowana z myślą o miłośnikach konwencjonalnie urządzonych wnętrz. - Salon to miejsce odpoczynku i rozrywki całej rodziny, dlatego jego głównym punktem jest telewizor, który ustawisz na szafce RTV Natalia.

Dwie otwarte przestrzenie są perfekcyjne do umieszczenia sprzętu RTV czy płyt DVD. W dwóch szafkach przechowasz dowolny asortyment. - Dwa otwory w tylnej ściance szafki gwarantują cyrkulację powietrza wokół sprzętu elektronicznego i luźne wyjście okablowania.

- Odkryj zalety wybarwienia wiśnia primavera, które powoduje, że wnętrze nabiera ciepłego klimatu. - Tłoczone i rzeźbione fronty tworzą niepowtarzalny wygląd mebla i podkreślają jego ponadczasowy charakter. Dopełnieniem stylu są potężne nogi i dekoracyjne uchwyty, ułatwiające codzienne stosowanie mebla.

- Markowe zawiasy zapewniają płynne działanie frontu, dodatkowo zapewniają jego dokładną trzypłaszczyznową regulację. - Szafkę RTV można zestawiać z pozostałymi elementami systemu Natalia. Zróżnicowanie modułów pod względem rozmiarów i funkcji dają spore możliwości jednostkowej aranżacji wnętrza salonu, sypialni, gabinetu, a także jadalni.

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV