• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Stoliki RTV

Każdy miłośnik korzystnego kina chciałby mieć komfortowy kącik do oglądania ulubionych filmów. Warto zorganizować takie miejsce we własnym domu. Aranżację prywatnego kina domowego zacznij od wyboru trafnej szafki RTV.

Urządzamy kącik telewizyjny w domu

Z dumą pokazujemy Ci fenomenalny stolik RTV Emma - najnowsze dzieło najzdolniejszych projektantów marki Elior. Prezentowany mebel to unikatowe połączenie postępowego wzornictwa z nieśmiertelną wygodą wykorzystywania. Projektanci firmy Elior stworzyli mebel, który odszuka się we wnętrzach, w których króluje prostota i minimalizm. Jest to stolik o oryginalnym stylu, który podkreśla się funkcjonalnością i oryginalną estetyką. Marki Elior mając na uwadze zróżnicowane zapotrzebowania aranżacyjne swych klientów przygotował stolik RTV Emma w 2 wariantach kolorystycznych. Który kolor wybierasz: biały czy czarny?

producenta Elior jest zwolennikiem zasady, iż jakość powinna iść w parze z estetyką. Meble producenta Elior to prawdziwe perełki wśród dostępnych na rynku produktów. Już teraz poznaj mocne strony prezentowanej szafki RTV Emma:

  • Stolik RTV Emma wytwarzany jest z najwyższej jakości płyty MDF o klasie higieny E1 i gęstości powyżej 684,8 kg/m3 wg badania normy EN 323. Płyta MDF została w dodatku uszlachetniona wysokojakościową folią PET 3D LUX firmy Elior dającą efekt lustrzanego połysku. Progresywne wykończenie powierzchni mebla folią PET 3D LUX i matą akrylową to inwestycja w nowoczesne wzornictwo o ponadprzeciętnych walorach użytkowych. Akrylowe struktury znamionują się niezwykle dużą głębią koloru i dużą wytrzymałością na zarysowania. Ponadto akryl jest prosty w utrzymaniu czystości, antybakteryjny i wytrzymały na promienie UV, dzięki czemu nie zmienia koloru wraz z upływem czasu.
  • innowacyjny design stolika RTV Emma został uzupełniony o dwie półki produkowane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne, podwójnie hartowanego szkła. Na półkach ustawisz dopełniające akcesoria do telewizora takie jak jak: dekoder, DVD, konsola czy pilot.
  • Stolik RTV Emma oprócz półek składa się także z solidnej podstawy i obrotowego słupka wraz z uchwytem, na którym zawiesisz płaski telewizor do 55 ca

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV