• Producent: Vivaldi
  • Kategoria: Stoliki RTV

Szafka RTV Everest to nowoczesny mebel do salonu lub jadalni, który w stylowy sposób łączy błyszczące fronty z matowymi korpusami. Znaczna szerokość szafki umożliwia umieszczenie na nim praktycznie każdego telewizora, niezależnie od jego wielkości.

dodatkowo, szafkę zaopatrzono w część jednodrzwiową, otwieraną do dołu oraz kilka otwartych półek, gdzie łatwo wyeksponować można sprzęt RTV, taki jak odtwarzacz czy konsola do gier, chowając jednocześnie kable.

Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED w kolorze niebieskim. Mebel utrzymany jest w stonowanej stylistyce i perfekcyjnie wkomponuje się w wystrój salonu czy jadalni urządzonej w innowacyjnym stylu.

Do jego produkcji wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, oklejone w dodatku PCV - powiększa to ich niepodatność na uszkodzenia i powoduje, że zakup mebla będzie inwestycją na lata. Kolorystyka: korpus: biały mat front: szary blask Materiał wykonania: meble stworzone z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm płyty zabezpieczone obrzeżem ABS, rozszerzającym odporność mebla na wilgoć i uszkodzenia półka wyprodukowana z bezbarwnego szkła hartowanego tył mebli wytworzony z płyty HDF wymiary: szerokość - 160 cm głębokość - 32 cm wysokość - 50 cm dane uzupełniające: meble w paczce do samodzielnego konstrukcji.

do mebli załączona jest czytelna instrukcja konstrukcji. Z tyłu mebla znajduje się otwór, który pozwala na wypuszczenie kabli. Wartość szafki nie obejmuje oświetlenia! Oświetlenie występuje jako w dodatku płatna opcja: 79 PLN okres gwarancji producenta - 2 lata.

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV