• Producent: Black Red White
  • Kategoria: Stoliki RTV

Szafka RTV Kalio – multimedia pod kontrolą konwencjonalne, piękne i ponadczasowe wnętrza będą znakomitym otoczeniem dla serii Kalio. Tym, co ją podkreśla są naturalne materiały, a także subtelne szczegóły. - za pomocą szafki RTV Kalio wydzielisz strefę rozrywki w swym salonie.

Zawieś nad nią TV, a długi blat wykorzystaj jako podstawa na wazon i akcesoria ozdobne. W przechowywaniu sprawdzą się dwie szafki i szuflada. Na otwartej półce możesz ustawić sprzęt elektroniczny, a słuszną cyrkulację powietrza wokół niego zapewni otwór wentylacyjny.

- Drewniany blat w odcieniu akacja złota przełamuje jasny korpus i fronty w odcieniu biały blask. - konwencjonalny fason mebla oddają frezowane nóżki. Wytwarzane z drewna olchowego zapewniają stabilność szafce pod telewizor.

- Dzięki akcesoriom z cichym domykiem możesz rozkoszować się spokojem i komfortem używania mebla. - Szafka RTV Kalio w towarzystwie innych komponentów z kolekcji, na stałe wpisze się w aranżacja konwencjonalnego salonu stwarzając funkcjonalną przestrzeń odpoczynku i rozrywki.

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV