• Producent: Black Red White
  • Kategoria: Stoliki RTV

Szafka RTV Loksa – Twoja strefa rozrywki Skandynawskie aranżacje to miejsce dla serii Loksa – dla prostych brył, zdobionych ramami na frontach, potężnymi akcentami w postaci stylowych uchwytów i stonowanej kolorystyki.

Wielość i zasobność brył pozwoli Ci zaaranżować salon, a także przedpokój. Szafka RTV Loksa to centralny punkt strefy rozrywki w Twoim salonie. To na niej ustawisz telewizor, przed którym zasiądziesz z bliskimi, partnerem i dziećmi.

To nie tylko miejsce na telewizor, ale te konsolę, pady i linię filmów. Możesz je schować w 2 szafkach, kompaktowej szufladzie albo pokazać ustawiając na otwartej półce. Kable ze sprzętu elektronicznego możesz komfortowo odprowadzić poprzez otwór wentylacyjny.

Blat w kolorze dąb grandson towarzyszy korpusowi i frontom w wybarwieniu sosna andersen biała. Ozdobą bryły są fronty rodzaju ramiak i stylowe uchwyty. Szafka pod telewizor w skandynawskim stylu to dedykowany do salonu,należycie sprawdzi się w sypialni.

Prostota formy powoduje,z łatwością uzupełnisz ją o inne konieczne meble z serii Loksa albo innych, dostępnych na brw.pl.

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV