• Producent: Black Red White
  • Kategoria: Stoliki RTV

Szafka RTV Madison – naturalny kącik multimedialny W progresywnej serii Madison na pierwszy plan wysuwają się gładkie, fornirowane fronty, a także ozdobne wstawki ponad frontami. - Nie da się ukryć, że telewizor stał się nieodłącznym elementem wyposażenia salonu.

Wydziel mu optymalne miejsce za pomocą szafki RTV Madison. Na długim blacie możesz ustawić telewizor albo dekoracje. Dwie pojemne szafki i dwie kompaktowe szuflady to sprawdzone miejsca do przechowywania ładowarek i linii filmów.

- Mebel w wybarwieniu dąb brąz to sposób na ocieplenie wnętrza i stworzenie przytulnej atmosfery. Piękne, fornirowane fronty oddają piękno usłojenia naturalnego drewna. - dekoracyjna listwa w odcieniu czarny blask dodaje elegancji i akcentuje progresywny charakter szafki pod telewizor.

- Wcięcia tuż nad linią nóżek stanowią ich elegancką oprawę. Dzięki czemu wysokie, drewniane nóżki w odcieniu czarnym stanowią ozdobę mebla. - Akcesoria z cichym domykiem podnoszą komfort wykorzystywania mebla na co dzień.

- Możesz zestawić szafkę RTV Madison z pozostałymi elementami linii w taki sposób, żeby przestrzeń salonu odpowiadała potrzebom Twojej rodziny. Fronty wykonane z naturalnego drewna albo fornirowane swój niepowtarzalny wygląd zawdzięczają przeróżnemu usłojeniu, sękom, cętkom i przebarwieniom.

Naturalne atrybuty drewna nie są uznawane za wadę i nie podlegają reklamacji.

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV