• Producent: Black Red White
  • Kategoria: Stoliki RTV

Szafka RTV Nandu – osobisty kącik multimedialny innowacyjną linię Nandu możesz złączyć do charakteru i potrzeb Twojego dziecka. Wszystko za sprawą dekoru na froncie szuflady. - Poza nauką i odrabianiem pracy domowej warto stworzyć przestrzeń do rozrywki.

nieprzeciętnym rozwiązaniem jest szafka RTV Nandu. Długi blat zmieści obszerny telewizor, a dwie otwarte półki to sprawdzone miejsce na konsole. Do przechowywania ulubionych gier i okablowania wykorzystaj pojemną szufladę, a także szafkę.

- Połączenie kolorystyczne szary jasny/dąb polski, które wynajdziesz w korpusie, generuje stonowaną oprawę dla frontów biały blask. Jednorodne fronty to nuda? Opcjonalnie możesz dobrać szufladę z nadrukiem w formie arabesku lub komiksu.

- Gładkie, bezuchwytowe fronty podkreślą innowacyjną linię młodzieżowej szafki pod telewizor. - W pokoju znikomego geniusza sprawdzi się miły spokój, który zapewnią zawiasy z cichym domykiem. - Łącząc szafkę RTV Nandu z innymi elementami serii możesz stworzyć swemu dziecku adekwatną przestrzeń do nauki, odpoczynku i rozrywki.

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV