• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Stoliki RTV

Cenisz sobie użyteczność i atrakcyjny fason mebli, które dodają Twemu wnętrzu prawdziwego uroku? sprawdź ofertę producenta Elior i sprawdź pokaz najnowszej szafki RTV Pixelo. Poznaj jedyną w Europie linię mebli z aż 10-letnią gwarancją. Wyobraź sobie już dziś jak ładnie eksponowałaby się w Twoim wnętrzu...

demonstrujemy Ci jakże piękną optycznie i szczególnie poręczną w wykorzystywaniu szafkę RTV Pixelo marki Elior. Modny, surowy i niebanalny design bez zbędnego przerostu formy nad treścią rozpali w Tobie świeże pokłady inspiracji, a Twoje wnętrze nabierze nowego, naturalnego designu.

Elegancja, wdzięk i jakże popularny ostatnio minimalizm to właściwości najnowszej szafki Pixelo i pokusa nie tylko dla Twojego oka. Mebel wyróżnia się nie tylko swoją niepowtarzalną formą, ale także zastosowaniem tworzyw najlepszej jakości. To dlatego cieszy się on powodzeniem wśród osób ceniących interesujące rozwiązania. Użyta do produkcji szafki płyta meblowa została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych.

W ofercie posiadamy także szafkę Pixelo w kolorach białym, dąb sonoma, biało-czarnym, a także śliwka. Jeżeli jesteś zainteresowany innym kolorem, zapraszamy tutaj.

przejrzyj także

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV