Vivaldi Szafka rtv sweden 2

chwilowy brak towaru

  • Producent: Vivaldi
  • Kategoria: Stoliki RTV

Szafka RTV Sweden 2 to mebel wyprodukowany w skandynawskim stylu, który genialnie stanie na wysokości zadania jako element aranżacji salonu, któremu nada oryginalnego charakteru. Mebel wyekwipowany jest w dwie szafki, pomiędzy którymi ulokowane są dwie półki.

Na blacie szafki prosto zmieści się nawet bardzo spory telewizor, a półki posłużą do wyróżnionia sprzetu RTV, takiego jak odtwarzacz, dekoder czy konsola do gier. Do wyboru jest kilka wariantów kolorystycznych.Mebel utrzymany jest w postępowej, stonowanej stylistyce, a dopełniającego uroku nadają mu uchwyty i nóżki stworzone z drewna.

Do jego produkcji wykorzystano wysokiej jakości płyty laminowane, które zostały ponadto zabezpieczone obrzeżem ABS - zwiększa to ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć i sprawia, iż kupno mebla będzie inwestycją na długie lata.

Szafka RTV jest jednym z elementów zestawu Sweden - wszystkie produkty z tej linii dostępne są w naszym sklepie. Razem z resztą składników można w prosty sposób stworzyć nadzwyczajną aranżację salonu czy jadalni.

Kolorystyka: korpus: biały mat front: szary blask Materiał wykonania: meble wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. Płyty zabezpieczone obrzeżem ABS, powiększającym niepodatność mebla na wilgoć i uszkodzenia.

tył mebli wytworzony z płyty HDF. Nóżki i uchwyty mebla stworzone z drewna. Wymiary: szerokość: 140 cm głębokość: 42 cm wysokość: 50 cm dane dodatkowe: meble w paczce do samodzielnego konstrukcji. Do mebli załączona jest czytelna instrukcja konstrukcji.

okres gwarancji producenta - 2 lata.

Podobne produkty w kategorii Stoliki RTV