• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli do salonu

Cenisz sobie ergonomiczność i niebanalny styl mebli, które dodają Twemu wnętrzu prawdziwego uroku? przejrzyj ofertę producenta Elior i przejrzyj pokaz najnowszego kompletu mebli Pixelo 6X. Poznaj jedyną w Europie linię mebli z aż 10-letnią gwarancją. Wyobraź sobie już dziś jak pięknie eksponowałaby się w Twoim wnętrzu...

prezentujemy Ci jakże atrakcyjny wizualnie i niezwykle funkcjonalny w użytkowaniu zestaw mebli Pixelo 6X firmy Elior. lubiany, surowy , a także ciekawy design bez zbędnego przerostu formy nad treścią rozpali w Tobie nowe pokłady inspiracji, a Twoje wnętrze nabierze nowego, naturalnego designu.

Elegancja, wdzięk i jakże popularny ostatnio minimalizm to cechy najnowszej meblościanki Pixelo i pokusa nie tylko dla Twojego oka. Mebel uwydatnia się nie tylko swoją specyficzną formą, lecz także zastosowaniem materiałów najkorzystniejszej jakości. To dlatego raduje się on powodzeniem wśród osób ceniących interesujące rozwiązania. Użyta do produkcji mebli płyta meblowa została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych.

W ofercie posiadamy także meblościankę Pixelo w kolorach białym, dąb sonoma, biało-czarnym, biały + wenge, śliwka i wenge. Jeżeli jesteś zainteresowany innym kolorem, zapraszamy tutaj.

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli do salonu