• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli do salonu

Cenisz sobie praktyczność i niebanalny fason mebli, które dodają Twemu wnętrzu prawdziwego uroku? przejrzyj ofertę firmy Elior i przejrzyj pokaz najnowszego kompletu mebli Pixelo 6X. Poznaj jedyną w Europie linię mebli z aż 10-letnią gwarancją. Wyobraź sobie już dziś jak pięknie eksponowałaby się w Twoim wnętrzu...

przedstawiamy Ci jakże ładny optycznie i niezwykle poręczny w użytkowaniu komplet mebli Pixelo 6X producenta Elior. popularny, ascetyczny i ciekawy design bez zbędnego przerostu formy nad treścią rozpali w Tobie świeże pokłady inspiracji, a Twoje wnętrze nabierze nowego, naturalnego designu.

Elegancja, wdzięk i jakże popularny ostatnio minimalizm to właściwości najnowszej meblościanki Pixelo i pokusa nie tylko dla Twojego oka. Mebel akcentuje się nie tylko swoją niepowtarzalną formą, lecz także zastosowaniem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego zadowala się on powodzeniem wśród osób ceniących atrakcyjne rozwiązania. Użyta do produkcji mebli płyta meblowa została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych.

W ofercie posiadamy także meblościankę Pixelo w kolorach białym, dąb sonoma, biało-czarnym, biały + dąb sonoma, śliwka i wenge. Jeżeli jesteś zainteresowany innym kolorem, zapraszamy tutaj.

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli do salonu