• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli do salonu

Cenisz sobie funkcjonalność i atrakcyjny styl mebli, które dodają Twemu wnętrzu prawdziwego uroku? zobacz ofertę firmy Elior i sprawdź pokaz najnowszego kompletu mebli Pixelo 3X. Poznaj jedyną w Europie linię mebli z aż 10-letnią gwarancją. Wyobraź sobie już dziś jak ładnie eksponowałaby się w Twoim wnętrzu...

przedstawiamy Ci jakże atrakcyjny optycznie i wyjątkowo funkcjonalny w używaniu zestaw mebli Pixelo 3X producenta Elior. lubiany, bezkompromisowy oraz interesujący design bez zbędnego przerostu formy nad treścią rozpali w Tobie świeże pokłady inspiracji, a Twoje wnętrze nabierze nowego, naturalnego designu.

Elegancja, wdzięk i jakże lubiany ostatnio minimalizm to parametry najnowszej meblościanki Pixelo i pokusa nie tylko dla Twojego oka. Mebel wyróżnia się nie tylko swoją oryginalną formą, lecz także zastosowaniem materiałów najlepszej jakości. To dlatego zadowala się on powodzeniem wśród osób lubiących niebanalne rozwiązania. Użyta do produkcji mebli płyta meblowa została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych.

W ofercie posiadamy także meblościankę Pixelo w kolorach białym, białym + dąb sonoma, białym + wenge, wenge, dąb sonoma i śliwka. Jeżeli jesteś zainteresowany innym kolorem, zapraszamy tutaj.

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli do salonu