• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli do salonu

Wciąż nie posiadasz w swym domu wygodnego w używaniu stołu? Przydałyby Ci się również świeże krzesła? A gdyby tak zainwestować w progresywny, spójny stylistycznie zestaw stołowy… Colien to pakiet mebli, który ułatwi Ci życie każdego dnia!

Tylko spójrz, jaki to zgrabny i modernistyczny zestaw! Colien urządzi Twoją przestrzeń prędko i bez wnętrzarskich dylematów. Nie musisz martwić się o to, jaki stół zestawić z krzesłami. W wyśmienitym pakiecie Colien wszystko zgrywa się ze sobą perfekcyjnie, stwarzając harmonijną całość. To niebywała wygoda – zainwestować w jeden komplet meblowy i móc radować się jakże ładnym wnętrzem.

Colien to mebel zaprojektowane w duchu nowoczesności zmierzającej w kierunku bezkompromisowości. Zestaw z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy zawsze stawiają na minimalistyczną czy industrialną stylistykę we wnętrzach. Stół oraz krzesła z zestawu znamionuje nieprzekombinowana, prosta, lecz jakże efektowna forma. Meble prezentują się niebanalnie i interesująco na ogół za sprawą kolorystycznych wyborów, jakich dokonał ich projektant. Naturalny, nieco ekstrawagancki kolor dąb san remo u góry, dopełniony na podstawach klasyczną czernią – to musi się udać! minimalistyczny design mebli wyśmienicie stanie na wysokości zadania w: ascetycznych, loftowych, rustykalnych czy industrialnych przestrzeniach. Lecz Colien to nie tylko zestaw „domowy". Możesz postawić go również na tarasie, gdzie będzie dumnie prezentował się wśród naturalnej zieleni. Meble z zestawu, choć zostały skonstruowane w bezkompromisowym stylu, tak naprawdę urzekają swoją prostotą. Ta prostota sprawia, że niejedna przestrzeń nabiera szlachetnego, interesującego charakteru.

Meble z zestawu Colien to synonim trwałości i staranności wykonania. Estetyczne meble zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby móc cieszyć się nimi przez lata. Blat stołu, siedziska i oparcia krzeseł to wysokiej jakości materiał MDF laminowany o klasie higieny E1. Dodatkowo uszlachetniono cienkimi filmami melaminowymi,powiększyć jego trwałość. posiada on specjalistyczne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie mu cech jakościowych, a także trwałościowych. Użyta do produkcji podstawy mebli stal malowana proszkowo metodą elektrostatyczną charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Do zgrabnego stołu załączono dwa krzesła.

piękna kolorystyka, prosta forma, gwarantowana solidność na lata i komfort stosowania – to po prostu zestaw stołowy Colien! Jeśli chc

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli do salonu