• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli do salonu

Urządzasz miłą przestrzeń wytwarzaną do relaksu? Miejsce w którym zapomnisz o wszystkim co Cię otacza i w spokoju odpoczniesz przy ulubionym serialu po ciężkim dniu? producent Elior ma dla Ciebie coś specjalnego! Wprost rewelacyjny pakiet wypoczynkowy James 2X. Przepiękna kolorystyka, interesujący fason i komfort o jakim marzysz! Zadbaj o piękno Twojego wnętrza nie rezygnując z wygody. Zapoznaj się z ofertą i przekonaj się, że James 2X jest tym czego szukasz!

Przytulny kąt w samym sercu domu

Salon to bez wątpienia wizytówka naszego domu, miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu. Relaksujemy się w nim po ciężkim dniu pracy i przyjmujemy zaproszonych gości. Z tego względu powinien więc nie tylko zapewniać maksymalny komfort, lecz także godnie reprezentować nasz dom. Jak więc zaaranżować go, aby był komfortowy i piękny? Sofa, narożnik, a może komplet wypoczynkowy? Nie bagatelizuj kwestii praktycznych! Pamiętaj,rewelacyjny zestaw wypoczynkowy do salonu powinien spełniać mnóstwo funkcji. komplet sof utrzymany w jednym stylu stwarza przytulną, uporządkowaną przestrzeń dając jednocześnie sporą ilość miejsc - już nie będziesz musiał martwić się o miejsce dla innych domowników podczas oglądania telewizji w ulubionej pozycji. James 2X to błyskotliwy pakiet wytwarzający harmonijną całość w luksusowym stylu. Ciekawa szarość połączona z delikatnym pikowaniem i efektownymi, zdobionymi nóżkami wprowadza do wnętrza lekkość i elegancję. Rewelacyjnie znajdzie się w wielu stylach aranżacyjnych: ascetycznym, progresywnym czykonwencjonalnym.

Postaw na elegancję nie rezygnując z wyśmienitej jakości

pakiet wypoczynkowy James 2X został wyprodukowany z największą starannością i precyzją, żeby służyć bez uszkodzeń długi czas. Nie od dziś wiadomo, że meble tego typu muszą być wytrzymałe, ponieważ są one bezustannie używane. Producent Elior rewelacyjnie wie jak ważna jest jakość i wspaniałe wykonanie. szykowna tapicerka

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli do salonu