• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli do salonu

Urządzasz błogą przestrzeń stworzoną do relaksu? Miejsce w którym zapomnisz o wszystkim co Cię otacza i w spokoju odpoczniesz przy ulubionym serialu po ciężkim dniu? marka Elior ma dla Ciebie coś specjalnego! Wprost nadzwyczajny pakiet wypoczynkowy James 3X. Atrakcyjna kolorystyka, niebanalny fason i komfort o jakim marzysz! Zadbaj o piękno Twojego wnętrza nie rezygnując z wygody. Zapoznaj się z ofertą i przekonaj się, iż James 3X jest tym czego szukasz!

Przytulny kąt w samym sercu domu

Salon to z całą pewnością wizytówka naszego domu, miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu. Relaksujemy się w nim po ciężkim dniu pracy i przyjmujemy zaproszonych gości. Z tego względu powinien więc nie tylko zapewniać maksymalny komfort, lecz także godnie reprezentować nasz dom. Jak więc zaaranżować go, aby był komfortowy i piękny? Sofa, narożnik, a może pakiet wypoczynkowy? Nie bagatelizuj kwestii ergonomicznych! Pamiętaj,nadzwyczajny pakiet wypoczynkowy do salonu powinien spełniać sporo funkcji. pakiet sof utrzymany w jednym stylu formuje przytulną, uporządkowaną przestrzeń dając równocześnie sporą ilość miejsc - już nie będziesz musiał martwić się o miejsce dla innych domowników podczas oglądania telewizji w ulubionej pozycji. James 3X to spektakularny zestaw stwarzający harmonijną całość w elitarnym stylu. Zagadkowa szarość połączona z delikatnym pikowaniem i błyskotliwymi, przyozdobionymi nóżkami wprowadza do wnętrza lekkość i elegancję. Genialnie wynajdzie się w wielu stylach aranżacyjnych: ascetycznym, progresywnym czykonwencjonalnym.

Postaw na elegancję nie rezygnując z nieprzeciętnej jakości

zestaw wypoczynkowy James 3X został wykonany z największą dokładnością i precyzją, aby służyć bez uszkodzeń długi czas. Nie od dziś wiadomo, iż meble tego typu muszą być wytrzymałe, ponieważ są one bezustannie używane. Firma Elior doskonale wie jak ważna jest jakość i idealne wykonanie. stylowa tapic

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli do salonu