• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli do salonu

Diamenty, pikowania, dodatki złota, srebra i innych błyskotek...Symbol elegancji i luksusu - fason glamour to styl, który przykuwa uwagę niewątpliwie każdego. Jesteś miłośnikiem oryginalnych, bogatych rozwiązań? ukazujemy zestaw wypoczynkowy Charlotte - wyszukany i jedyny w swym rodzaju zestaw wypoczynkowy wytworzony przez producenta Elior, zaskakujący nie tylko wyglądem, lecz także komfortem. Stwórz nieszablonowe wnętrze, pełne blasku i poczuj się jak gwiazda!

Luksus owiany tajemnicą

Cechą podkreślającą fason glamour jest wszechobecny oraz nasycona kolorystyka. Lśniące dzianiny, dekoratywne lampy, kryształowe żyrandole, bibeloty i efektowne eleganckie meble. fason ten swój początek zawdzięcza hollywoodzkiemu kinu lat 40. I 50. Kiedy to kreacje aktorskie pełne splendoru wzbudzały ogromne sensacje. Były one wytworne, enigmatyczne i bajecznie błyskotliwe. Pierwsze wnętrza w stylu glamour pojawiły się w posesjach bogatych, ekstrawaganckich gwiazd ekranu i podbiły unikatowym charakterem niemało serc. Marzysz o stworzeniu prywatnej, wytwornej przestrzeni do wypoczynku w Twoim wnętrzu? komplet wypoczynkowy Charlotte to dwie spektakularne, zdobione sofy gwarantujące w sumie 5 miejsc. Miękkie i komfortowe siedzisko zagwarantuje komfort na najwyższym poziomie, a rewelacyjnie wyprofilowane oparcie z ładnym pikowaniem dba o kręgosłup. Wysadzane lśniącymi, kryształowymi guzikami sofy w odcieniu ciekawej szarości wprowadzą do Twojego wnętrza oryginalny, designerski fason i podkreślą jego charakter. Od dzisiaj każda chwila relaksu spędzona w towarzystwie tego gustownego zestawu stanie się jeszcze piękniejsza!

"Nie wszystko złoto co się świeci"

Wybierając stosowne meble musimy pamiętać o tym jak obszerne znaczenie ma ich jakość. Ogromny dobór produktów na rynku niejednokrotnie wprawia nas z zakłopotanie, a niskie ceny kuszą. Tanie chińskie

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli do salonu