• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

surowy, surowy, nawiązujący do pofabrycznego klimatu. Fason loftowy - bo o nim mowa - miał swój początek w Nowym Jorku w latach 50. XX wieku. Opuszczone hale produkcyjne, fabryki, magazyny były tanim i komfortowym miejscem dla tamtejszych artystów. Niegdyś niskobudżetowe rozwiązanie, dziś symbol luksusu. Moda na lofty powróciła z podwojoną siłą i dziś przeżywa prawdziwy rozkwit.

Artystyczny duch nowojorskiego loftu

Otwarte przestrzenie, duże przestronne okna, brak podziału pomieszczeń przez ściany działowe, wreszcie fascynacja przemysłem i fabrykami to wyznaczniki stylu industrialnego. Marzysz o takim awangardowym wnętrzu? nadzwyczajnie się składa. Projektanci marki Elior chcąc poczuć klimat pofabrycznych wnętrz zdecydowali się na stworzenie serii mebli Aruba, która jest kwintesencją stylu industrialnego. Meble w loftowej estetyce to nie lada wyzwanie. Muszą to być interesujące propozycje, z konkretnych materiałów i co najważniejsze stanowczo ergonomiczne. Stal i drewno we wnętrzach industrialnych tworzą nieprzemijalny zgrany duet. Przestrzeń loftu daje ogromne pole możliwości. To fason, który wyszuka swych wielbicieli równocześnie wśród kreatywnych indywidualistów, jak i rodzin z dziećmi. Wszystko zależy od tego, jak zagospodarujesz dostępną przestrzeń. Seria mebli Aruba to ciekawa sugestia dla wielbicieli nieszablonowych, swobodnych i przede wszystkim komfortowych rozwiązań architektonicznych. Już teraz zapraszamy Cię do niezwykłej podróży po świecie mebli z linii Aruba.

Przytulny salon z charakterem

Współczesne wnętrza to nie tylko oszczędne formy, proste linie, minimalizm, ale także - a może przede wszystkim - funkcjonalność. Meble do nowoczesnych pomieszczeń powinny być proste, poręczne i pozbawione zbędnych zdobień. firma Elior linię mebli o loftowej stylistyce poszerzyła o kolejną propozycję. Tym razem jest to przykuwający uwagę i niezbędny w każdym domu zestaw mebli Aruba 5X. pakiet składa się ze stołu i sześciu krzeseł. Zestaw utrzymany jest w surowej estetyce. To nadzwyczajna propozycja do salonu, domowej jadalni, a choćby do restauracji. Równocześnie blat stołu, jak i siedziska, oparcia krzeseł zostały wytworzone z najwyższej jakości, wytrzymałej płyty MDF. Tego typu materiał powstaje wskutek sprasowania włókien drzewnych połączonych z ekologicznymi związkami ży

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych