• Producent: AJ Produkty
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

innowacyjny pakiet mebli ze stołem z prostokątnym blatem z fazowanymi krawędziami i 4 sztaplowanymi krzesłami z siedziskami z wytrzymałego laminatu wysokociśnieniowego HPL. Praktyczny i nowocześnie zaprojektowany zestaw.

Stół i krzesła przeznaczone zwykle do stołówek, szkół, jadalni kawiarni i innych pomieszczeń wymagających mebli, prostych w utrzymaniu w czystości. Stół jest jednostajny i wytrzymały. Prostokątny blat wykonany z laminatu wysokociśnieniowego.

zagwarantuje twardą, wytrzymałą na zadrapania powierzchnię, łatwą do otrzymania w czystości, wytrzymującą nieprzystępne warunki. Frezowane krawędzie i realistyczne wykończenie dodają wykwintnego wyglądu. Rama stołu, w zarysie litery T z płaskich, owalnych rur malowanych proszkowo na aluminiowo-szaro.

Zaokrąglenie podstawy usprawnia sprzątanie pod i wokół stołu. Regulowane nóżki gwarantują stabilność na nierównych powierzchniach. Krzesła są wyszukane i stylowe w swej konstrukcji. Jednoczęściowe krzesło i oparcie stworzone z wysokociśnieniowego laminatu zagwarantuje ergonomiczną, trwałą i wytrzymałą powierzchnię, łatwą w utrzymaniu w czystości.

Zaokrąglenie na przedniej części siedziska zniża ciśnienie w tylnej części ud i usprawnia przepływ krwi w nogach. Oparcie z trzema ozdobnymi wycięciami służącymi również jako uchwyty do podnoszenia krzesła.

Rama w kształcie litery T, wytworzona rur malowanych proszkowo na aluminiowo-szary kolor. Nogi na czarnych zakończeniach zabezpieczających podłogę poprzez uszkodzeniami. Krzesła sztaplowane dla ułatwienia sprzątania i przechowywania.

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych