• Producent: AJ Produkty
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

zestaw mebli ze stołem z prostokątnym blatem z laminatu imitującego strukturę drewna i fazowanymi krawędziami oraz 6 krzeseł z profilowanego tworzywa nienaturalnego. Praktyczny pakiet do kawiarni, stołówek i innych miejsc, gdzie potrzeba trwałych i nietrudnych w czyszeniu mebli.

komplet o progresywnym designie. Dużo barw krzeseł do wyboru, co ułatwia przypasowanie ich do innych komponentów wyposażenia pomieszczenia. Stół jest bardzo stabilny i trwały. Prostokątny blat wyprodukowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL w odcieniu białym.

zagwarantuje to twardą, niepodatną na uszkodzenia powierzchnię użytkową, która spełni oczekiwania choćby w trudnych warunkach. Fazowane krawędzie i wykończenie imitujące strukturę drewna zapewniają blatowi wytworny wygląd.

Rama stołu w profilu T zostałą produkowana z rur stalowych o owalnym przekroju, z chromowanym wykończeniem. Zaokrąglenia u podstawy usprawniają posprzątanie podłogi pod stołem. Dostosowywane stopki pozwalają prosto wypoziomować towar na nierównym podłożu.

Krzesła wyprodukowano z polipropylenu, co gwarantuje wytrzymałość i upraszcza utrzymanie ich w czystości. Smukły stelaż z chromowanych rur stalowych o owalnym przekroju atrakcyjnie kontrastuje z siedziskami. Krzesła można sztaplować, co usprawnia sprzątanie i przechowywanie.

Dokup wózek do transportu krzeseł i usprawnij przemieszczanie ich z miejsca na miejsce w stanie sztaplowanym.

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych