• Producent: AJ Produkty
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

pakiet mebli ze stołem z prostokątnym blatem z laminatu imitującego strukturę drewna i fazowanymi krawędziami i 6 krzeseł z profilowanego tworzywa sztucznego. Praktyczny pakiet do kawiarni, stołówek i innych miejsc, gdzie potrzeba trwałych i nieskomplikowanych w czyszeniu mebli.

zestaw o nowoczesnym designie. Niemało kolorów krzeseł do wyboru, co ułatwia dopasowanie ich do innych komponentów wyposażenia wnętrza. Stół jest wyjątkowo zrównoważony i trwały. Prostokątny blat wykonano z laminatu wysokociśnieniowego HPL w kolorze białym.

gwarantuje to twardą, odporną na uszkodzenia powierzchnię użytkową, która stanie na wysokości zadania choćby w trudnych warunkach. Fazowane krawędzie i wykończenie imitujące strukturę drewna zapewniają blatowi ekskluzywny wygląd.

Rama stołu w zarysie T zostałą stworzona z rur stalowych o owalnym przekroju, z chromowanym wykończeniem. Zaokrąglenia u podstawy ułatwiają posprzątanie podłogi pod stołem. Regulowane stopki pozwalają łatwo wypoziomować towar na nierównym podłożu.

Krzesła wyprodukowano z polipropylenu, co zapewnia odporność i upraszcza utrzymanie ich w czystości. Smukły stelaż z chromowanych rur stalowych o owalnym przekroju ładnie kontrastuje z siedziskami. Krzesła można sztaplować, co usprawnia sprzątanie i przechowywanie.

Dokup wózek do transportu krzeseł i usprawnij przemieszczanie ich z miejsca na miejsce w stanie sztaplowanym.

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych