• Producent: AJ Produkty
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

zestaw mebli ze stołem z prostokątnym blatem z laminatu imitującego strukturę drewna i fazowanymi krawędziami i 6 krzeseł z profilowanego tworzywa sztucznego. Praktyczny zestaw do kawiarni, stołówek i innych miejsc, gdzie potrzeba trwałych i nieskomplikowanych w czyszeniu mebli.

zestaw o progresywnym designie. Sporo kolorów krzeseł do wyboru, co upraszcza dostosowanie ich do innych części wyposażenia wnętrza. Stół jest istotnie stabilny i trwały. Prostokątny blat wyprodukowano z laminatu wysokociśnieniowego HPL w kolorze białym.

gwarantuje to twardą, oporną na uszkodzenia powierzchnię użytkową, która spełni oczekiwania nawet w niełatwych warunkach. Fazowane krawędzie i wykończenie imitujące strukturę drewna zapewniają blatowi ekskluzywny wygląd.

Rama stołu w zarysie T zostałą stworzona z rur stalowych o owalnym przekroju, z chromowanym wykończeniem. Zaokrąglenia u podstawy upraszczają posprzątanie podłogi pod stołem. Regulowane stopki pozwalają z łatwością wypoziomować artykuł na nierównym podłożu.

Krzesła stworzono z polipropylenu, co zagwarantuje odporność i upraszcza utrzymanie ich w czystości. Smukły stelaż z chromowanych rur stalowych o owalnym przekroju spektakularnie kontrastuje z siedziskami. Krzesła można sztaplować, co ułatwia sprzątanie i przechowywanie.

Dokup wózek do transportu krzeseł i usprawnij przemieszczanie ich z miejsca na miejsce w stanie sztaplowanym.

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych