Producent: elior Zestaw mebli kuchennych edina - orzech

chwilowy brak towaru

  • Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

Szukasz pomysłu na nad wyraz komfortową i stylową aranżację swej kuchni? Prostym sposobem na użyteczne i harmonijne zaaranżowanie najważniejszego wnętrza w Twoim wnętrzu jest pakiet mebli kuchennych Edina w gustownym i nieśmiertelnym stylu konwencjonalnym!

przyjazny, bezpieczny, a z zasady nieśmiertelny styl tradycyjny łączy wszystkich entuzjastów elegancji, wygody i korzystnego smaku. Większość ludzi należycie czuje się w pomieszczeniach o ciepłych odcieńch i przytulnych naturalnych materiałach. styl klasyczny nie podlega chwilowym modom i szalonym, nierozważnym trendom wnętrzarskim. Jest genialną propozycją dla osób szanujących tradycję i prostotę, pragnących mieszkania szykownego, a równocześnie przychylnego mieszkańcom. Tu klasyka sprawdza się lepiej niżeli chłodny minimalizm.

Aranżując wnętrze w stylu klasycznym należy pamiętać o jego podstawowych zasadach, czyli harmonii, prostocie, umiarze i powadze. styl ten wyraża się na dodatek przez dobór stonowanych kolorów – w palecie brązowej, beżowej, kremowej, ale także bieli czy szarości (w sytuacji ścian i mebli). stwarzając przestrzeń w stylu tradycyjnym, postaw na naturalne, mocne i prawidłowe jakościowo materiały, takie jak szlachetne gatunki drewna, kamień, perskie dywany, skóra. Istotną rolę w budowaniu klimatu wnętrza odgrywają także tkaniny i tapety, na ogół w jasnych, pastelowych kolorach i w małe, nienarzucające się wzory.

zestaw mebli kuchennych Edina firmy Elior nie tylko kompleksowo i ergonomicznie wyposaży Twoją kuchnię, ale także powoduje, iż przygotowywanie posiłków staje się czystą przyjemnością. Pakiet składa się z dwóch części: wiszącej oraz stojącej. W części górnej znajdują się cztery szafki podwieszane, w kilku wymiarach i funkcjonalnościach. Dwie z nich posiadają szklane fronty, co umożliwia zaakcentowanie Twojej serii porcelany czy serwisu kawowego. Dolne części szafek wyposażone zostały w użyteczne półeczki na pojemniki z przyprawami czy produktami sypkimi, które chcesz posiadać za każdym razem pod ręką. Wnętrza mebli zawierają półki na kubki, szklanki czy produkty spożywcze. Dolna część umeblowania kuchni to czteroczęściowy pakiet szafek stojących. Jedna z nich ma 3 ergonomiczne szuflady asygnowane do przechowywania np. Sztućców czy ściereczek; kolejna to specjalnie zaprojektowana szafka pod zlewozmywak.

komplet kuchenny Edina znamionuje się nieszablonową trwałością i starannością wykonania. Szafki w kolorze orzech produkowane zostały z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specj

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych