• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

Szukasz pomysłu na stanowczo komfortową i stylową aranżację swej kuchni? Prostym sposobem na ergonomiczne i harmonijne zaaranżowanie najważniejszego pomieszczenia w Twoim wnętrzu jest komplet mebli kuchennych Edina w wysmakowanym i ponadczasowym stylu tradycyjnym!

przychylny, bezpieczny, a z zasady nieprzemijalny styl konwencjonalny łączy wszelkich entuzjastów elegancji, wygody i prawidłowego smaku. Większość ludzi poprawnie czuje się w pomieszczeniach o ciepłych kolorch i przytulnych naturalnych materiałach. styl klasyczny nie podlega chwilowym modom i szalonym, nierozważnym trendom wnętrzarskim. Jest perfekcyjną propozycją dla osób szanujących tradycję i prostotę, pragnących mieszkania wytwornego, a równocześnie przyjaznego mieszkańcom. Tu klasyka sprawdza się lepiej niżeli chłodny minimalizm.

Aranżując wnętrze w stylu tradycyjnym należy pamiętać o jego podstawowych zasadach, czyli harmonii, prostocie, umiarze i powadze. fason ten wyraża się w dodatku poprzez wybór stonowanych barw – w palecie brązowej, beżowej, kremowej, ale także bieli czy szarości (w sytuacji ścian i mebli). stwarzając przestrzeń w stylu klasycznym, postaw na naturalne, mocne i dobre jakościowo materiały, takie jak szlachetne gatunki drewna, kamień, perskie dywany, skóra. Wyraźną rolę w budowaniu klimatu wnętrza odgrywają także tkaniny i tapety, z reguły w jasnych, pastelowych kolorach i w nieduże, nienarzucające się wzory.

pakiet mebli kuchennych Edina firmy Elior nie tylko kompleksowo i użytecznie wyposaży Twoją kuchnię, lecz także sprawia, iż przygotowywanie posiłków staje się czystą przyjemnością. Komplet składa się z dwóch części: wiszącej oraz stojącej. W części górnej znajdują się cztery szafki podwieszane, w kilku wymiarach i funkcjonalnościach. Dwie z nich posiadają szklane fronty, co umożliwia podkreślonie Twojej linii porcelany czy serwisu kawowego. Dolne części szafek wyposażone zostały w praktyczne półeczki na pojemniki z przyprawami czy produktami sypkimi, które chcesz posiadać za każdym razem pod ręką. Wnętrza mebli zawierają półki na kubki, szklanki czy produkty spożywcze. Dolna część umeblowania kuchni to czteroczęściowy pakiet szafek stojących. Jedna z nich posiada 3 funkcjonalne szuflady asygnowane do przechowywania np. Sztućców czy ściereczek; kolejna to specjalnie zaprojektowana szafka pod zlewozmywak.

zestaw kuchenny Edina charakteryzuje się nieszablonową trwałością i skrupulatnością wykonania. Szafki w kolorze orzech wytwarzane zostały z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specj

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych