• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

Poszukujesz niezwykłej inspiracji do urządzenia swej kuchni? Cenisz profesjonalne pozycje meblarskie w lubianym, ascetycznym stylu? Z przyjemnością pokazujemy Ci nadzwyczaj wygodny w stosowaniu komplet mebli kuchennych Evissa. Zakochaj się w nim już dziś!

Meble Evissa - kompleksowe i stylowe wyposażenie Twojej kuchni.

zestaw mebli kuchennych Evissa producenta Elior nie tylko kompleksowo i praktycznie wyposaży to z całą pewnością najważniejsze wnętrze Twojego wnętrza, lecz też będzie jego nieprzeciętną ozdobą. Lakierowane meble rozświetlają i optycznie rozszerzają wnętrze, nadając mu lekkości, dlatego są perfekcyjną alternatywą dla ciężkich i ciemnych sprzętów. Meble Evissa to połączenie delikatnych frontów w kolorze biały połysk, łagodnego korpusu o wybarwieniu dąb sonoma ze świeżym białym blatem. zapewnia to jasne, ciepłe wnętrze, nieprzeciętne do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

skrupulatne wykonanie gwarancją długofalowego i przyjemnego użytkowania.

komplet kuchenny Evissa charakteryzuje się wyjątkową trwałością i precyzyjnością wykonania. Szafki wykonano z lakierowanej płyty meblowej o klasie higieny E1 oraz płyty laminowanej uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Zaimplementowana technika sprzyja utrzymywaniu kompletu mebli w czystości, co jest nad wyraz znaczne w sytuacji wnętrza wymagającego częstego sprzątania po przyrządzaniu posiłków. Designerskie blaty poszczególnych elementów tego kuchennego zestawu o grubości 28 mm w kolorze białym wykonano z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Stanowiąca częć kompletu szafka nad okap ergonomiczny podnośnik gazowy, pomagający unieść front mebla do góry i zabezpieczający go przed opadnięciem. Dzięki regulacji szafek górnych oraz stopek szafek dolnych wydajnie i skrupulatnie zespoisz wysokość mebli do Twoich potrzeb, a także wymiarów wnętrza kuchni.

spektakularne połączenie bogatej funkcjonalności z wyszukaną estetyką.

zestaw mebli do kuchni składa się z dwóch części: wiszącej, a także stojącej. W części górnej zestawu znajdują się cztery szafki podwieszane, w kilku rozmiarach i o przeróżnych funkcjach. Jedną z nich zaprojektowano do powieszenia nad okapem, dlatego też

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych