Zestaw mebli kuchennych evissa - biały połysk + dąb sonoma marki Producent: elior

chwilowy brak towaru

  • Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

Poszukujesz niezwykłej inspiracji do urządzenia swojej kuchni? Cenisz fachowe pozycje meblarskie w modnym, ascetycznym stylu? Z przyjemnością demonstrujemy Ci nadzwyczaj wygodny w użytkowaniu komplet mebli kuchennych Evissa. Zakochaj się w nim już dziś!

Meble Evissa - kompleksowe i stylowe wyposażenie Twojej kuchni.

zestaw mebli kuchennych Evissa firmy Elior nie tylko kompleksowo i praktycznie wyposaży to niewątpliwie najważniejsze wnętrze Twojego wnętrza, lecz też będzie jego wspaniałą ozdobą. Lakierowane meble rozświetlają i widocznie powiększają wnętrze, nadając mu lekkości, dlatego są wspaniałą alternatywą dla ciężkich i ciemnych sprzętów. Meble Evissa to połączenie delikatnych frontów w odcieniu biały blask, łagodnego korpusu o wybarwieniu dąb sonoma ze świeżym białym blatem. zagwarantuje to jasne, ciepłe wnętrze, świetne do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

precyzyjne wykonanie gwarancją długookresowego i przyjemnego wykorzystywania.

komplet kuchenny Evissa cechuje się nieszablonową trwałością i starannością wykonania. Szafki wytworzono z lakierowanej płyty meblowej o klasie higieny E1 oraz płyty laminowanej uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Zastosowana technologia sprzyja utrzymywaniu mebli w czystości, co jest niezwykle wyraźne w przypadku wnętrza wymagającego częstego sprzątania po przyrządzaniu posiłków. Designerskie blaty o grubości 28 mm w odcieniu białym produkowano z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Szafka nad okap użyteczny podnośnik gazowy, pomagający unieść front mebla do góry i zabezpieczający go przed opadnięciem. Dzięki regulacji szafek górnych i stopek szafek dolnych sprawnie i precyzyjnie zjednoczysz wysokość mebli do Twoich potrzeb oraz wymiarów wnętrza.

efektowne połączenie bogatej funkcjonalności z wyszukaną estetyką.

komplet składa się z dwóch części: wiszącej, a także stojącej. W części górnej znajdują się cztery szafki podwieszane, w kilku rozmiarach i o różnych funkcjach. Jedną z nich zaprojektowano do powieszenia nad okapem, dlategowyposażona została w podnośnik gazowy zezwalający unieść front szafki do góry i w tej pozycji zabezpieczyć. Wnętr

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych