• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

Rozglądasz się za nad wyraz praktycznym, a przy tym atrakcyjnym wzrokowo zestawem mebli do kuchni? Prostym sposobem na komfortowe w używaniu urządzenie tego najważniejszego pomieszczenia w Twoim wnętrzu jest niewątpliwie zestaw szafek kuchennych Fidea!

pakiet mebli kuchennych Fidea firmy Elior nie tylko kompleksowo i poręcznie wyposaży Twoją kuchnię,jeszcze powoduje, że przygotowywanie posiłków staje się czystą przyjemnością. pakiet składa się z dwóch części: wiszącej oraz stojącej. W części górnej znajdują się cztery szafki podwieszane, w kilku wymiarach i o różnych funkcjach. Jedną z nich zaprojektowano do powieszenia nad okapem, dlategozaopatrzona została w podnośnik gazowy pozwalający unieść front szafki do góry i w tej pozycji zabezpieczyć. Wnętrza szafek zawierają praktyczne półki na kubki, szklanki czy przyprawy. Dolna część umeblowania kuchni to trzyczęściowy pakiet szafek stojących. Dwie z nich mają użyteczne szuflady asygnowane do przechowywania np. Sztućców, natomiast trzecia to specjalnie zaprojektowana szafka pod zlewozmywak.

komplet kuchenny Fidea odznacza się unikatową trwałością i starannością wykonania. Szafki wytwarzane zostały z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Zaimplementowana technologia sprzyja utrzymywaniu mebli w czystości, co jest nad wyraz istotne w przypadku wnętrza wymagającego częstego sprzątania. Designerskie blaty o grubości 28 mm w odcieniu marmur jasny wyprodukowano z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Najszersza z wiszących szafek urozmaicona została niepodatnym na uszkodzenia, podwójnie hartowanym szkłem w kolorze mlecznym. Szafka nad okap funkcjonalny podnośnik gazowy, pomagający unieść front mebla do góry i zabezpieczający go przed opadnięciem. komfortowe szuflady na prowadnicach typu metabox gwarantują, że otwieranie i zamykanie odbywa się cicho, gładko i wydajnie.

Nieoczywiste połączenie frontów mebli w odcieniu wiąz Piemonte z korpusem szafek o wybarwieniu dąb mleczny nadaje zestawowi wytworny i stylowy efekt estetyczny. Z zestawem mebli Fidea Twoja kuchnia będzie wyśmienicie urządzona, a Ty ergonomicznie zagospodarujesz dostępną przestrzeń. Zapewnij sobie wygodę na co dzień i sprawdź, jak nadzwyczajnie sprawdza się w kuchni komplet Fidea!

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych