• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

Rozglądasz się za bardzo użytecznym, a przy tym ciekawym wzrokowo zestawem mebli do kuchni? Prostym sposobem na wygodne w używaniu urządzenie tego najważniejszego wnętrza w Twoim wnętrzu jest bez dwóch zdań pakiet szafek kuchennych Fidea!

zestaw mebli kuchennych Fidea firmy Elior nie tylko kompleksowo i ergonomicznie wyposaży Twoją kuchnię,jeszcze powoduje, że przygotowywanie posiłków staje się czystą przyjemnością. komplet składa się z dwóch części: wiszącej i stojącej. W części górnej znajdują się cztery szafki podwieszane, w kilku wymiarach i o różnorodnych funkcjach. Jedną z nich zaprojektowano do powieszenia nad okapem, dlategozaopatrzona została w podnośnik gazowy zezwalający unieść front szafki do góry i w tej pozycji zabezpieczyć. Wnętrza szafek zawierają ergonomiczne półki na kubki, szklanki czy przyprawy. Dolna część umeblowania kuchni to trzyczęściowy pakiet szafek stojących. Dwie z nich mają poręczne szuflady dedykowane do przechowywania np. Sztućców, natomiast trzecia to specjalnie zaprojektowana szafka pod zlewozmywak.

pakiet kuchenny Fidea odznacza się unikatową trwałością i skrupulatnością wykonania. Szafki wyprodukowane zostały z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Zaimplementowana technika sprzyja utrzymywaniu mebli w czystości, co jest istotnie pokaźne w przypadku pomieszczenia wymagającego częstego sprzątania. Designerskie blaty o grubości 28 mm w kolorze marmur jasny wytworzono z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Najszersza z wiszących szafek urozmaicona została niepodatnym na uszkodzenia, podwójnie hartowanym szkłem w odcieniu mlecznym. Szafka nad okap użyteczny podnośnik gazowy, pomagający unieść front mebla do góry i zabezpieczający go przed opadnięciem. wygodne szuflady na prowadnicach rodzaju metabox gwarantują, iż otwieranie i zamykanie odbywa się cicho, gładko i wydajnie.

Nieoczywiste połączenie frontów mebli w odcieniu wiąz Piemonte z korpusem szafek o wybarwieniu dąb mleczny nadaje zestawowi wykwintny i stylowy efekt estetyczny. Z zestawem mebli Fidea Twoja kuchnia będzie znakomicie urządzona, a Ty użytecznie zagospodarujesz przystępną przestrzeń. Zapewnij sobie wygodę na co dzień i zobacz, jak nadzwyczajnie sprawdza się w kuchni pakiet Fidea!

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych