• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

Marzysz o kuchni przedstawiającej niczym z magazynu o urządzaniu wnętrz? A czy wiesz, że taki efekt możesz uzyskać w bardzo prosty i prędki sposób? Pomoże Ci w tym piękny zestaw mebli kuchennych Marea!

komplet do kuchni Marea urządzi Twoje wnętrze w szlachetny i nietuzinkowy sposób, a Tobie zapewni komfort, bez jakiego nie ma mowy o praktycznej kuchni. Marea ma wszystko, czego potrzebujesz – pojemne szafki stojące i wiszące, zaprojektowane z niebywałą dokładnością i stylistycznym wyczuciem. olśniewa przeważnie subtelna, wyszukana kolorystyka mebli Marea. Jest to delikatny beż połączony z unikalnym dębem san marino. Meble w takim wydaniu długo nie wyjdą z mody i dopasują się do Twojego mieszkania bez trudu. Dodatkowo blaty zostały wyprodukowane w uniwersalnej bieli, rozświetlającej cały pakiet i nadającej mu promiennego charakteru. Marea równa się komfortem, harmonijną formą i po prostu pięknym wnętrzem Twojej kuchni.

pakiet kuchenny Marea to synonim trwałości i precyzyjności wykonania. Estetyczne meble zostały zaprojektowane w taki sposób, by móc cieszyć się nimi poprzez lata. Materiałem, z którego zostały zaprojektowane jest wysokiej jakości materiał MDF laminowany o klasie higieny E1. Dodatkowo uszlachetniono cienkimi filmami melaminowymi,zwiększyć jego trwałość. ma on specjalistyczne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie mu cech jakościowych, a także trwałościowych. Szafki z zestawu posiadają fantastyczne podnośniki gazowe, dzięki którym ich otwieranie i zamykanie odbywa się cicho, gładko i instynktownie. Podnośniki pneumatyczne znamionują się niezwykłym komfortem w porównaniu z klasycznymi zawiasami. Blat szafek stojących posiada grubość aż 28 mm, co zapewnia niezwykłą wytrzymałość. W dodatku ma on powłokę chroniącą przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Blat mebli Marea łatwo utrzymać w czystości, co jest wyjątkowo pokaźne akurat w kuchni, gdzie odbywa się dużo czynności wymagających częstego sprzątania. W pakiecie meblowym Marea dostajesz ponadto możliwość regulacji szafek górnych i stopek szafek dolnych.

atrakcyjna kolorystyka, prosta forma, gwarantowana odporność na lata i komfort użytkowania – to właśnie właściwości modernistycznego zestawu meblowego do kuchni Marea! Zapewnij sobie wygodę na co dzień i zobacz, jak perfekcyjnie sprawdza się kuchnia Marea, i jak cudownie wygląda ona na żywo.

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych