• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

Brakuje Ci pomysłu na atrakcyjną aranżację swojej minimalnej kuchni lub aneksu kuchennego? nieprzeciętnie prostym sposobem na ergonomiczne i harmonijne urządzenie tego pomieszczenia jest zestaw mebli kuchennych Trida marki Elior w lubianym i zagadkowym stylu "przemysłowym"!

Świeży powiew wolności i wyrafinowany luksus w najważniejszym pomieszczeniu Twojego wnętrza.

fason industrialny wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w okresie recesji lat 50-tych na rynku nieruchomości pojawiło się do wynajęcia w niskich cenach dużo opuszczonych ogromnych pomieszczeń fabrycznych i warsztatowych. Styl industrialny powstał ze smutnej konieczności w latach kryzysu, dziś uważany jest za wyjątkowo wyrafinowany synonim luksusu, niczym nieskrępowanej wolności i artyzmu. minimalistycznieść, wyrafinowana elegancja, obszerne przestrzenie i ograniczona paleta kolorystyczna – to atrybuty, które typowo rzucają się nam w oczy w sytuacji tego stylu wnętrzarskiego. przede wszystkim stosowane materiały to: metal, szkło, stał, beton i stare drewno. Ponadto warto stawiać na proste, geometryczne formy (im prostsze formy, tym łatwiej osiągniemy efekt skrajnego minimalizmu, tak ceniony w stylu industrialnym.)

Przyciągająca uwagę, odważna kolorystyka.

zestaw mebli kuchennych Trida marki Elior nie tylko kompleksowo i ergonomicznie wyposaży to bez dwóch zdań najważniejsze pomieszczenie Twojego wnętrza, ale będzie także świetnie spełniać funkcję ozdobną. Komplet Trida nieprzeciętnie sprawdza się choćby w małej kuchni albo aneksie kuchennym w kawalerce, nie przytłaczając jej swoim rozmachem. Surowa, ascetyczna kolorystyka nadaje wnętrzu wyrafinowanego stylu i "przemysłowego" charakteru. Meble Trida to ładna kompilacja frontów w niebanalnym odcieniu dąb votan z intrygującym i wyrafinowanym korpusem i blatem o wybarwieniu antracyt. To nieszablonowe połączenie tworzy ekskluzywne, odważne wnętrze, przyciągające spojrzenia użytkowników Cię rodziny i przyjaciół.

idealna wytrzymałość i dokładność wykonania.

Zest

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych