• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

potrzebujesz inspiracji na bardzo komfortowe i stylowe urządzenie swej kuchni? Prostym sposobem na ergonomiczną i harmonijną aranżację najważniejszego wnętrza w Twoim wnętrzu jest komplet mebli kuchennych Viena w stylowym i nieprzemijalnym połączeniu kolorystycznym ciepłej barwy dąb sonoma z jasnym i świeżym białym korpusem!

komplet mebli kuchennych Viena marki Elior nie tylko kompleksowo i praktycznie wyposaży to bez wątpienia najważniejsze pokój Twojego wnętrza, lecz też będzie jego rewelacyjną ozdobą. Jasne meble rozświetlają i wzrokowo rozszerzają wnętrze, nadając mu lekkości, dlatego są rewelacyjną alternatywą dla ciężkich i ciemnych sprzętów. Meble Viena to stylowa kompozycja delikatnych frontów w kolorze dąb sonoma oraz białego, świeżego korpusu z jasnym, piaskowym blatem. To popularne połączenie gwarantuje jasne, ciepłe wnętrze, rewelacyjne do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

pakiet kuchenny Viena znamionuje się nieszablonową trwałością i starannością wykonania. Szafki tworzono z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. zastosowana technologia sprzyja utrzymywaniu mebli w czystości, co jest nad wyraz znaczne w sytuacji wnętrza wymagającego częstego sprzątania po przyrządzaniu posiłków. Designerskie blaty o grubości 28 mm w odcieniu piaskowym tworzono z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Jedna z dwudrzwiowych wiszących szafek urozmaicona została odpornym na uszkodzenia, podwójnie hartowanym szkłem w kolorze mlecznym. Szafka nad okap użyteczny podnośnik gazowy, pomagający unieść front mebla do góry i zabezpieczający go przed opadnięciem. Wygodne szuflady na prowadnicach typu metabox gwarantują, iż otwieranie i zamykanie odbywa się cicho, gładko i wydajnie.

zestaw składa się z dwóch części: wiszącej i stojącej. W części górnej znajdują się cztery szafki podwieszane, w kilku wymiarach i o najróżniejszych funkcjach. Jedną z nich zaprojektowano do powieszenia nad okapem, dlategowyekwipowana została w podnośnik gazowy pozwalający unieść front szafki do góry i w tej pozycji zabezpieczyć. Wnętrza szafek zawierają użyteczne półki na kubki, szklanki czy produkty spożywcze. Dolna część umeblowania kuchni to trzyczęściowy komplet komód stojących. Jedna z szafek ma 3 ergonomiczne szuflady przeznaczone do przechowywania np. Sztućców; kolejna to specjalnie zaprojektowana szafka pod zle

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych