Zestaw mebli kuchennych Viena - dąb sonoma + biały, V-PL-K-PERŁA 260-SONOMA

chwilowy brak towaru

  • Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Zestawy mebli kuchennych

Ci trzeba inspiracji na bardzo wygodne i stylowe urządzenie swej kuchni? Prostym sposobem na ergonomiczną i harmonijną aranżację najważniejszego wnętrza w Twoim wnętrzu jest zestaw mebli kuchennych Viena w wyszukanym i nieśmiertelnym połączeniu kolorystycznym ciepłej barwy dąb sonoma z jasnym i świeżym białym korpusem!

pakiet mebli kuchennych Viena marki Elior nie tylko kompleksowo i poręcznie wyposaży to z całą pewnością najważniejsze wnętrze Twojego wnętrza, lecz też będzie jego nadzwyczajną ozdobą. Jasne meble rozświetlają i wizualnie rozszerzają wnętrze, nadając mu lekkości, dlatego są znakomitą alternatywą dla ciężkich i ciemnych sprzętów. Meble Viena to stylowa kompozycja delikatnych frontów w odcieniu dąb sonoma oraz białego, świeżego korpusu z jasnym, piaskowym blatem. To lubiane połączenie gwarantuje jasne, ciepłe wnętrze, nadzwyczajne do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

zestaw kuchenny Viena znamionuje się nieszablonową trwałością i skrupulatnością wykonania. Szafki wyprodukowano z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. zastosowana technologia sprzyja utrzymywaniu mebli w czystości, co jest nad wyraz wyraźne w sytuacji pomieszczenia wymagającego częstego sprzątania po przyrządzaniu posiłków. Designerskie blaty o grubości 28 mm w kolorze piaskowym wyprodukowano z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Jedna z dwudrzwiowych wiszących szafek urozmaicona została wytrzymałym na uszkodzenia, podwójnie hartowanym szkłem w kolorze mlecznym. Szafka nad okap funkcjonalny podnośnik gazowy, pomagający unieść front mebla do góry i zabezpieczający go przed opadnięciem. Wygodne szuflady na prowadnicach rodzaju metabox gwarantują, że otwieranie i zamykanie odbywa się cicho, gładko i wydajnie.

pakiet składa się z dwóch części: wiszącej oraz stojącej. W części górnej znajdują się cztery szafki podwieszane, w kilku wymiarach i o zróżnicowanych funkcjach. Jedną z nich zaprojektowano do powieszenia nad okapem, dlategozaopatrzona została w podnośnik gazowy pozwalający unieść front szafki do góry i w tej pozycji zabezpieczyć. Wnętrza szafek zawierają użyteczne półki na kubki, szklanki czy produkty spożywcze. Dolna część umeblowania kuchni to trzyczęściowy komplet komód stojących. Jedna z szafek ma 3 praktyczne szuflady asygnowane do przechowywania np. Sztućców; kolejna to specjalnie zaprojektowana szafka pod zle

Podobne produkty w kategorii Zestawy mebli kuchennych